Avaleht / Eesti keele tasemeeksamid / Keeleõppe keskkond KEELEKLIKK

Keeleõppe keskkond KEELEKLIKK

Keeleklikk on kaasaegne inglise ja vene keele baasil eesti keele internetikursus algajatele, mis sobib nii iseseisvaks õppeks kui ka neile, kes käivad keelekursustel ning soovivad e-kursust kasutada lisamaterjalina. Keeleklikk on ennekõike suunatud täiskasvanud õppijatele, kes soovivad omandada igapäevakeelt. 

Kursus koosneb 16 peatükist, kus on üle 1200 harjutuse, 200 animatsiooni ja 100 grammatikavideo. Kursuse raames käsitletakse erinevaid osaoskusi, mis võimaldab õppijal arendada nii eesti keeles kirjutamist, kuulamist, lugemist kui ka kõnelemist. Kursuse kaudu saab oma kodutöid saata ka Eestis elavale õpetajale parandamiseks. 

Kursusel on üle 20 000 aktiivse venekeelse kasutaja ning ligi 6000 aktiivset ingliskeelset kasutajat. Iga päev kasutab Keeleklikki umbes 600 õppurit ja selle kasutajad saadavad kuus õpetajale parandamiseks u 350 kodutööd. 

E-kursus Keeleklikk võimaldab õppida kõigil soovijatel eesti keelt tasuta ja piiramatult, vajalik on vaid arvuti ja internetiühenduse olemasolu.  Kursuse valmimist rahastati Euroopa Sotsiaalfondist ning rahvuskaaslaste programmist Haridus- ja Teadusministeeriumi kaudu. Kursuse valmistas OÜ Hydraco. 

E-kursus on kõigile huvilistele kättesaadav aadressil www.keeleklikk.ee.