Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / EuroSkills / EuroSkills 2016 Rootsis / Eesti esindus Göteborgis

Eesti esindus Göteborgis

EuroSkills 2016 üle-euroopalistel kutsemeistrivõistlustel osaleb Eesti tiim järgmises koosseisus:

VÕISTLEJAD

Hendry Sadrak

VEEBIARENDAJA
HENDRY SADRAK
Noor Meister 2015

Kristo Kruuser

IT-SPETSIALIST
KRISTO KRUUSER
Tallinna Polütehnikum  

Keijo Kapp

IT-SPETSIALIST
KEIJO KAPP
Tallinna Polütehnikum   

__thumb_-2-ErikTammeleht.JPG

RESTORANITEENINDAJA
ERIK TAMMELEHT
Pärnumaa Kutsehariduskeskus


__thumb_-2-Märten Kadu_veebi.jpg

KOKK
MÄRTEN KADU
Tallinna Teeninduskool

Helis Lembe

GRAAFILINE DISAINER
HELIS LEMBE
Tartu Kunstikool /
Tallinna Polütehnikum

Brigitta Allemann

FLORIST
BRIGITTA ALLEMANN
Räpina Aianduskool

Erik Rüütel

MAASTIKUEHITAJA
ERIK RÜÜTEL
Räpina Aianduskool

Mairold Mänd

MAASTIKUEHITAJA
MAIROLD MÄND
Räpina Aianduskool

Riho Lehismets

EHITUSVIIMISTLEJA
RIHO LEHISMETS
Tallinna Ehituskool

Jaanus Steinfeldt

PLAATIJA
JAANUS STEINFELDT
Tallinna Ehituskool

Ralf Raaga

MÜÜRSEPP
RALF RAAGA
Viljandi Kutseõppekeskus

Janari Zirk

SÕIDUAUTOTEHNIK
JANARI ZIRK
Tartu Kutsehariduskeskus

Anton Skvortsov

KEEVITAJA
ANTON SKVORTSOV
Lasnamäe Mehaanikakool

EKSPERDID

Margit Tennosaar

VEEBIARENDUS
MARGIT TENNOSAAR
Symbio Finland OY

__thumb_-2-Toivo Pärnpuu_veebi.jpg

INFOTEHNOLOOGIA
TOIVO PÄRNPUU
Tallinna Polütehnikum

__thumb_-2-Tiiu Parm_veebi.jpg

RESTORANITEENINDUS
TIIU PARM
Teie Kelner OÜ

__thumb_-2-Kristi Tiido_mytsita_veebi.jpg

KOKANDUS
KRISTI TIIDO
Tallinna Teeninduskool

__thumb_-2-Janika Nõmmela Semjonov_veebi.jpg

GRAAFILINE DISAIN
JANIKA NÕMMELA
SEMJONOV
Tartu Kunstikool

Indrek Kaeli

FLORISTIKA
INDREK KAELI
Räpina Aianduskool

Raili Laas

MAASTIKUEHITUS
RAILI LAAS
Luua Metsanduskool

Terje Jaksen

EHITUSVIIMISTLUS
TERJE JAKSEN
Tallinna Ehituskool

__thumb_-2-Meeta Heinaste_veebi.jpg

PLAATIMINE
MEETA HEINASTE
Tallinna Ehituskool

Kaido Toobal

MÜÜRSEPATÖÖ
KAIDO TOOBAL
Tartu Kutsehariduskeskus

Anu Kull

KEEVITAMINE
ANU KULL
Lasnamäe Mehaanikakool

Tanel Plovits

SÕIDUAUTOTEHNIKA
TANEL PLOVITS
Tartu Kutsehariduskeskus

AMETLIK DELEGAAT

Helen Põllo

HELEN PÕLLO
Haridus- ja Teadusministeerium

TEHNILINE DELEGAAT

Tanel Oppi

TANEL OPPI
                  Sihtasutus Innove                 

TIIMI JUHID

Kristel Jaakson

KRISTEL JAAKSON
                  Sihtasutus Innove                   

Maret Kuub

MARET KUUB
                  Sihtasutus Innove