Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Võistluskalender / 2016 / Veebidisainer 2016

Veebidisainer 2016

26.-27. mail Tallinna Polütehnikumis

Sihtasutus Innove koostöös Tallinna Polütehnikumiga korraldab veebidisaineri kutsemeistrivõistlust, mis toimub 26.–27.mail Tallinna Polütehnikumis.

Veebidisaini erialal on ühendatud veebidisaineri ning veebiarendaja ametioskused. Veebidisainerid on vastutavad veebilehe kujunduse, visuaalse väljanägemise ja kasutatavuse eest. Veebiarendajad vastutavad veebilehe funktsionaalsuse ja optimaalsuse eest.

Võistlusel osalejad on võimelised looma veebilehti alates algideest kuni lõpptooteni kasutades kombinatsiooni veebidisaineri oskustest ning veebiarendaja tehnilistest teadmistest.

Veebidisaineri kutsemeistrivõistlus on mõeldud kutseõppeasutustes õppivatele noortele (sünniaastaga 1995 või hilisem). Koolid, kus õpetatakse multimeediumi õppekava alusel, saavad võistlustele esitada kuni 2 võistlejat. Teistel koolidel on võimalus võistlusele registreerida 1 võistleja. Toimub individuaalvõistlus ning võistluse eesmärgiks on populariseerida multimeedia valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks. 

Iga osaleja kool garanteerib võistlejaid saatma 1 juhendaja/eksperdi, kes on võisteldaval erialal pädev ning valdab eesti keelt ning osaleb hindamiskomisjoni töös (subjektiivne hindamine).

Võistlustulemused

I koht - Erik Schults, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

II koht - Viller Maine, Haapsalu Kutsehariduskeskus

III koht - Andre Saareli, Tallinna Polütehnikum

Võistluse galerii on leitav Facebooki kutseharidus.ee leheküljelt.

Võistlusmaterjalid

Veebidisainer2016_ajakava.doc (90 KiB)AJAKAVA (doc, 90 KiB)

Veebidisainer2016_võistlusjuhend.pdf (88 KiB)VÕISTLUSJUHEND (pdf, 88 KiB)

Registreerimis- ja korraldusinfo

Kutsevõistlusele registreerimiseks palume täita registreerimisvorm SIIN ning oma osalemisest palume teada anda hiljemalt 22.03.2016.a.

Osalustasu võistlusel on 45 eurot võistleja kohta. Ühe kooli kohta on tasuta ühe juhendaja osalemine võistlustel. Lisainimese osalustasu on 45 eurot. Peale registreerumise lõpukuupäeva saadetakse koolile juhised osalustasu maksmise kohta.

Korraldaja katab võistlusel osalejate majutus- ja toitlustuskulud.

Majutusvajaduse kirja panemisel, palume arvestada, et võistluspäev algab 26. mail kell 9.00.

Võistluse korraldusliku poolega seotud küsimused palume edastada kirjalikult e-postile: maret.kuub@innove.ee

__thumb_-2-Innove_kutseharidus.jpg

__thumb_-2-HTM.jpg

__thumb_-2-EL_Sotsiaalfond_horisontaalne.jpg

__thumb_-2-TallinnaPolütehnikum.png