Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Võistluskalender / 2017 / Noortalunik 2017

Noortalunik 2017

19. mail Türi Lillelaadal

Noortaluniku kompleksvõistlus on individuaalvõistlus, mis toimub 19. mail 2017. a algusega kell 10.00 Türi Lillelaada pealaval.

Võistlema on oodatud maamajanduslike kutseõppeasutuste õpilased, EMÜ üliõpilased ja noortalunikud (vanuses kuni 40a). Võistluse eesmärgiks on võimaldada kutseõppeasutuste põllumajanduse valdkonna õpilastel, üliõpilastel ja noortalunikel näidata oma kutseoskuseid, selgitada välja Eesti parimad noortalunikud, propageerida põllumajanduse valdkonna erialasid ja tõsta kutsehariduse mainet.

Võistlus koosneb järgmistest aladest: väetiste külvinormi arvutamine, või valmistamine purgis, veiste eluskaalu määramine, traktori täpsussõit, põllu suuruse määramine sammudega, põllukultuuride seemnete tundmine + viljakoti kaalumine, lüpsimasina hooldus, põllutööriistade haakimine traktorile, saeketi vahetus ja kasti valmistamine.

Võistlustulemused:

I koht - Felix Lavrentjev, Järvamaa kutsehariduskeskus

II koht - Rando Kiviste, Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool

III koht - Meelis Lindret, Järvamaa Kutsehariduskeskus

Noortalunik 2017 võistluse:

Registreerimine

Võistlustest osavõtuks registreerutakse kirjalikult hiljemalt 5. maiks 2017. a. e-posti aadressil info@jkhk.ee

Võistlusalade kohta saab täpsemat informatsiooni Järvamaa Kutsehariduskeskuse põllumajandusosakonna juhtõpetaja Aive Kupp käest (e-post: aive.kupp@jkhk.ee).

__thumb_-2-thumb_-2-maaeluministeerium.jpg

__thumb_-2-Innove_kutseharidus.jpg

__thumb_-2-sotsiaalfond_horisontaalne.jpg

__thumb_-2-järvamaa khk.png