Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Noor Meister / Arhiiv / Noor Meister 2009

Noor Meister 2009


4.–5. detsembril 2009 
toimus esmakordselt Eestis ühendatud kutsevõistlus "Noor Meister 2009"



"Noor Meister 2009" kutsemeistrivõistlustel võisteldi kümnel erineval alal: 

  • mehhatroonika,
  • florist,
  • pagar,
  • kondiiter,
  • infotehnoloogia,
  • elektrik,
  • ehitusviimistleja,
  • plaatija,
  • juuksur,
  • iluteenindus. 


"Noor Meister 2009" võistlustulemused: 

MEHHATROONIKA
1. koht Ahto Puusepp ja Artur Semjonov, Võrumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Tanel Eessaar ja Mario Klimov, Tallinna Tööstushariduskesku
3. koht Holger Migur ja Rauno Roht, Tallinna Tööstushariduskeskus

FLORIST
1. koht Pirje Ahosepp ja Katrin Zaitsev, Räpina Aianduskool
2. koht Kristi Padar ja Helina Saarman, Räpina Aianduskool
3. koht Liina Nisu ja Viktoria Maslennikova, Luua Metsanduskool

PAGAR
1. koht Kätlin Lutter ja Karmen Kukk, Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Anne-Liis Raudsoo ja Mariliis Birken, Rakvere Ametikool
3. koht Katrin Abiline ja Oliver Raudsepp, Tallinna Teeninduskool

KONDIITER
1. koht Kaidi Kontaveit ja Meelike Kukk, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
2. koht Jelizaveta Aljo¹kina ja Lilija Vikulina, Ida-Virumaa 
3. koht Tatjana Verguljanets ja Marina Pankova, Narva Kutseõppekeskus

INFOTEHNOLOOGIA
1. koht Marko Praakli, Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Kris Avi, Tallinna Polütehnikum
3. koht Taavi Pääbus, Järvamaa Kutsehariduskeskus

ELEKTRIK
(kutsekeskharidus, põhihariduse baasil õppijad)
1. koht Egert Maasing, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool
2. koht Kristi Sepp, Tallinna Polütehnikum
3. koht Karl Kraht, Tallinna Polütehnikum

ELEKTRIK
(keskhariduse baasil õppijad)
1. koht Aigo Müür, Tartu Kutsehariduskeskus
2. koht Maiko Saluorg, Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Madis Hiiemäe, Pärnu Saksa Tehnoloogiakool

EHITUSVIIMISTLEJA
1. koht Julia Barinova, Tallinna Ehituskool
2. koht Liga Stola, Riia Kutsekool
3. koht Kai Akenpärg, Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool

Eriauhind parimale värviharmoonia teostajale: Raul Mättik, Tallinna Kopli Ametikool

PLAATIJA
1. koht Olari Kumel, Tallinna Ehituskool
2. koht Indrek Pärn, Tartu Kutsehariduskeskus
3. koht Mihkel Kuldmäe, Pärnumaa Kutsehariduskeskus

JUUKSUR - NAISTE SOENGUDmoodne kategooria, II kursuse võistlejad 
1. koht Liina Vahter, Tallinna Tööstushariduskeskus 
2. koht Jekaterina Serebrjakova, Eesti Esimene Erakosmeetikakool
3. koht Irina Oya, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

JUUKSUR - MEESTE SOENGUDmoodne kategooria, II kursuse võistlejad
1. koht Birgit Sinisalu, Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Dmitri Pentinen, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
3. koht Maria Deme¹t¹enko, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

JUUKSUR - NAISTE SOENGUDülespandud soengud, I kursuse võistlejad
1. koht Jelizaveta Proskurjakova, Tallinna Tööstushariduskeskus
2. koht Angelina Klepikovskaja, Eesti Esimene Erakosmeetikakool
3. koht Marget Lainola, Tartu Kutsehariduskeskus

Eriauhind parimale juuksurile Sõltumatute Stilistide Ühingu poolt: Jelizaveta Proskurjakova, Tallinna Tööstushariduskeskus

ILUTEENINDUS
1. koht Eyvis Lopp, Eesti Esimene Erakosmeetikakool
2. koht Galina Lehtinen, Eesti Esimene Erakosmeetikakool
3. koht Heleri Loorits, Eesti Esimene Erakosmeetikakool


Suur aitäh "Noor Meister 2009" toetajatele