Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Noor Meister / Noor Meister 2017

Noor Meister 2017

Oskuste aasta suurüritus Noor Meister 2017 toimub 4.-5. mail Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses. 

NM2017

Ürituse sissepääs on külastajatele tasuta. Nii nagu eelmistelgi kordadel, toimuvad suurüritusel kutsemeistrivõistlused, kutseharidusmessil tutvustavad kutsekoolid õppimisvõimalusi ja külastajad saavad kätt proovida erinevates töötubades.

Noor Meister 2017 toimuvad kutsevõistlused 32 võistlusalal:

aednik ehituspuusepp ehitusviimistleja
elektrik elektroonik florist
graafiline disainer           hooldustöötaja infotehnoloogia
juuksur keevitaja keskkonnatehnika lukksepp
kokk kondiiter logistik
maastikuehitaja majutusteenindaja mööblitisler
müügikorraldaja müüja-klienditeenindaja   müürsepp
pagar plaatija puhastusteenindaja
raamatupidaja restoraniteenindaja rätsep
sekretär vastuvõtu administraator veebidisainer ja -arendaja
ärinduse spetsialist mehhatroonik












Registreerimine

Võistlejate nimeline registreerimine toimub 20.-31. märtsini 2017. Registreerimine toimub Innove koduleheküljel.

Palume tähtaegadest kinni pidada! Hilisemate muudatuste tegemine pole võimalik.

Registreerimise andmed on aluseks messihalli pinna organiseerimisel ja hangete tegemisel.

Osalustasu

Osalustasu on 45 eurot võistleja kohta.

Kooliboksid ja töötoad

Registreerimine on selleks aastaks lõppenud, täname kõiki ennast üles andnud koole! 

Kontakt

Kõik küsimused, mis puudutavad suurürituse Noor Meister 2017 korraldust, palume saata aadressile noor.meister@innove.ee

Noor Meister 2017 korraldustiim

  • Kristel Jaakson (tel: 735 0746; e-post kristel.jaakson@innove.ee) – üldised küsimused ning kutsemeistrivõistluste korraldamine (plaatija, ehitusviimistleja, mööblitisler, restoraniteenindaja, kokk, kondiiter, pagar, logistik, puhastusteenindaja, rätsep, raamatupidaja)
  • Maret Kuub (tel: 735 0754; e-post maret.kuub@innove.ee) – kutsemeistrivõistluste korraldamine (müüja-klienditeenindaja, müügikorraldaja, mehhatroonik, aednik, maastikuehitaja, ehituspuusepp, Microsofti spetisalist, vabavara spetsialist, veebiarendaja, graafiline disainer, florist, müürsepp)
  • Kertu Lääne (tel: 735 0737; e-post kertu.laane@innove.ee) – kutsemeistrivõistluste korraldamine (hooldustöötaja, majutusteenindaja, vastuvõtu administraator, keevitaja, elektrik, keskkonnatehnika lukksepp, juuksur, elektroonik, sekretär, ärinduse spetsialist)
  • Kristel Mõistus (tel: 735 0740; e-post kristel.moistus@innove.ee) – reklaami ja turundustöö korraldamine, sponsorlus, lavalise tegevuse koordineerimine
  • Maarja Vaikmaa (tel: 735 0762; e-post maarja.vaikmaa@innove.ee) – kommunikatsiooni- ja meediatöö korraldamine, kodulehe- ja sotsiaalmeedia haldus, lavalise tegevuse koordineerimine
  • Pille Triin Raitviir (tel:  735 0716; e-post pilletriin.raitviir@innove.ee) – töötubade ja koolibokside koordineerimine, võistluste registreerimine
  • Lii Topaasia (tel: 735 0713; e-post lii.topaasia@innove.ee) – vabatahtlike tegevuse koordineerimine

Noor Meister 2017 suursponsorid on:

__thumb_-2-Makita.jpg

__thumb_-2-BLRT_logo_105.jpg

__thumb_-2-TALLINK Hotels.png

__thumb_-2-TALLINK RVB.jpg

Noor Meister 2017 sponsorite ja koostööpartnerite täielik ülevaade on toodud siin.