Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Noor Meister / Noor Meister 2017 / Võistlusalad / Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlus

Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlus

toimub 4. – 5. mail 2017 Noor Meister 2017 raames

Võistelda saavad noored, kes on 2016/2017 õppeaastal õpilaste nimekirjas. Puhastusteeninduse kutsemeistrivõistlus toimub kahes võistlusgrupis.

I Grupp - noortele, kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes.
Võistelda saavad noored, kes on 2016/2017 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.

II Grupp - hariduslike erivajadustega noortele, kes õpivad koduteeninduse, kodumajanduse või puhastusteeninduse erialadel kutseõppeasutustes toimetuleku õppekava alusel.

Toimub individuaalvõistlus ning osavõtval koolil on võimalus saata ennast esindama kuni 2 võistlejat mõlemast võistlusgrupist. Võistluse eesmärgiks on populariseerida puhastusteenindajate valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.

Võistlusega seotud küsimused on võimalik esitada kirjalikult kuni 17. aprillini aadressil noor.meister@innove.ee. Kõik küsimused/vastused avaldatakse SA Innove kodulehel korduma kippuvate küsimuste (KKK) rubriigis.

Võistlustulemused:

I grupp

I koht - Maarja-Liis Põliste, Tartu Kutsehariduskeskus, 1301 punkti

II koht - Victoria Väljak, Järvamaa Kutsehariduskeskus, 1155 punkti

III koht - Regina Meder, Järvamaa Kutsehariduskeskus, 1151 punkti


II grupp

I koht - Helen Tullus, Järvamaa Kutsehariduskeskus, aeg 2,52

II koht - Laura Ots, Järvamaa Kutsehariduskeskus, aeg 2,59

III koht - Pirje Pesor, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, aeg 3,05

Puhastusteenindaja kutsemeistrivõistlusele registreerunud koolid:

  • Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus
    Grupp II: 1 võistleja
  • Järvamaa Kutsehariduskeskus
    Grupp I: 2 võistlejat; Grupp II: 2 võistlejat
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus
    Grupp II: 2 võistlejat 
  • Tallinna Kopli Ametikool
    Grupp II: 2 võistlejat 
  • Tartu Kutsehariduskeskus
    Grupp I: 3 võistlejat 
  • Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool
    Grupp I: 1 võistleja; Grupp II: 2 võistlejat 
  • Võrumaa Kutsehariduskeskus
    Grupp II: 2 võistlejat 
  • Väike-Maarja Õppekeskus
    Grupp II: 2 võistlejat 
  • Haapsalu Kutsehariduskeskus
    Grupp II: 1 võistleja 

Ajakava:

Võistlusmaterjalid:

Korraldus ja registreerimisinfo:

II grupi autasustamine toimub võistluspäeva, 4.mai, lõpus.

Osalustasu on 45 eurot võistleja kohta.

Palume pöörata tähelepanu sellele, et SA Innove organiseerib majutuse ning toitlustuse vaid II grupi juhendajate. I grupi juhendajatele majutust ega toitlustust SA Innove ei organiseeri ning ei kata muid Noorel Meistril osalemisega kaasnevaid kulusid.

__thumb_-2-noor meister.jpg

__thumb_-2-Kaksiklogo ESF.jpg

__thumb_-2-HTM.jpg

__thumb_-2-järvamaa khk.png

__thumb_-2-Makita.jpg

__thumb_-2-sanmal.jpg

__thumb_-2-pesuekspert logo.jpg

__thumb_-2-puhastusekspert.gif

__thumb_-2-viking window.jpg

__thumb_-2-Arkaadia.jpg