Avaleht / Kutseharidus / Kutsemeistrivõistlused / Noor Meister / Noor Meister 2017 / Võistlusalad / Raamatupidaja kutsemeistrivõistlus

Raamatupidaja kutsemeistrivõistlus

toimub 4. mail 2017 Noor Meister 2017 raames

Raamatupidaja kutsemeistrivõistlus on mõeldud kuni 26-aastastele noortele, kes õpivad kutseõppeasutuses ja/või rakenduskõrgkoolis majandusarvestuseväikeettevõtluse või ärikorralduse erialal. Kutsevõistlusel ei ole lubatud osaleda varem SA Innove korraldatud samal kutsevõistlusel esimese, teise või kolmanda koha võitnud võistlejal.

Toimub individuaalvõistlus ning osavõtval koolil on võimalik registreerida võistlusele kuni 2 õpilast. Võistluse eesmärgiks populariseerida eriala valdkonna õpet ning anda võimalus noortele oma oskuste võrdlemiseks.

Võistelda saavad noored, kes on 2016/2017 õppeaastal õpilaste nimekirjas ning kes ei ole võistluse toimumise aastal vanemad kui 26 aastat.

Võistlusega seotud küsimused on võimalik esitada kirjalikult kuni 17. aprillini aadressil noor.meister@innove.ee. Kõik küsimused/vastused avaldatakse SA Innove kodulehel korduma kippuvate küsimuste (KKK) rubriigis.

Raamatupidaja kutsemeistrivõistlusele registreerunud koolid:

  • Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoht, 1 võistleja
  • Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool, 2 võistlejat
  • Pärnumaa Kutsehariduskeskus, 1 võistleja
  • Tallinna Majanduskool, 2 võistlejat
  • Tartu Kutsehariduskeskus, 2 võistlejat

Võistlusmaterjalid:

Korraldus ja registreerimisinfo:

Osalustasu on 45 eurot võistleja kohta.

Palume pöörata tähelepanu sellele, et SA Innove ei organiseeri juhendajatele majutust ega toitlustust ning ei kata muid Noorel Meistril osalemisega kaasnevaid kulusid.

Võistlejate registreerimistähtaeg on 31. märts! Palume kuupäevast kinni pidada.

Palume täita registreerimisvorm iga võistleja kohta eraldi!

REGISTREERIMINE VÕISTLUSELE

__thumb_-2-noor meister.jpg

__thumb_-2-Kaksiklogo ESF.jpg

__thumb_-2-HTM.jpg

__thumb_-2-erk.png

__thumb_-2-swed logo.jpg