Avaleht / Kutseharidus / ESF programmid ja projektid / Kutsehariduse info 2007-2014 / Kutsehariduse sündmused / Messid ja infoüritused / Kutsehariduspäev 2012

Kutsehariduspäev 2012

24. november kell 11.00-17.00 toimus Solarise keskuses Tallinnas kutsehariduspäev.

Ametid vallutasid üheks päevaks Solarise keskuse. Toimusid erinevad töötoad, esines ansambel ja autasustati videokonkursi „Meistrid teevad tulevikku!“ võitjaid

Töötoad:

Massaaži töötuba:
õpetatakse erinevaid massaaži liike ja kohapeal saab lasta sügisväsimust lihastest välja mudida. Osavad massöörid tulevad M. I. Massaažikoolist.

Juuksurite töötuba:  oma käega saab õppida tegema patse ja punutisi. Lisaks tehakse Sulle pähe just väga vägev soeng laupäeva õhtuks. Oma oskusi demonstreerivad Tallinna Tööstushariduskeskuse juuksurid.

Kelnerite töötuba: kui sa satud restorani, siis kas Sina tead, mida kõigi nende asjadega peale hakata, mis Sulle laualt vastu vaatad? Sind õpetavad tundma erinevaid lauanõusid ja voltima salvrätikuid Haapsalu Kutsehariduskeskuse noored.

Tänavakunsti töötuba: Kas sina tead, mis on stencil või kuidas teha stencilit? Stencil on tänavakunsti kõige uuem ja popim suund, mille oskused ei jookse küljelt maha, kui tahad end jäädvustada linnapilti. Tänavakunsti saladuslikku maailma tutvustavad Tartu Kunstikooli dekoraatorid.

Fotoboks: Jäädvustame Sind pildistendiga, mis kindlasti ei jäta külmaks kogu Su Facebooki sõpruskonda. Fotokunsti tarkus tuleb Tallinna Polütehnikumist.

Pildistamisstend_väike.JPG

Peamine, kas Sina tead, kus veebikeskkonnas elab kogu Eesti kutseharidusmaailm? Kust leida infot erinevate ametide kohta ja ammutada kõige värskemaid uudiseid kutseharidusest? Nõu ja jõuga on Sul abis Kutseharidus.ee tarmukad asjatundjad.

Tutvu Scoobidooga BändCämpi koduleheküljel:
www.bandcamp.ee/bands/scoobidoo/