Avaleht / Kutseharidus / Töökohapõhisest õppest / Õppekavad

Töökohapõhist õpet pakkuvad koolid ja erialad

HAAPSALU KUTSEHARIDUSKESKUS

Õppekavad:

  • Lapsehoidja
  • Puidupingi operaator

Kontaktisik: Eneli Uibo (eneli.uibo@hkhk.edu.ee

JÄRVAMAA KUTSEHARIDUSKESKUS

Õppekavad:

  • Põllumajandustöötaja (osakutse lüpsja)
  • Põllumajandustöötaja (osakutse põllumajandusmasinatega töötaja)
  • Põllumajandustöötaja

Kontaktisik: Külli Marrandi (kylli.marrandi@jkhk.ee)

  • Puhastusteenindaja (tervishoiu- ja hoolekandeasutused)
  • Müüja-klienditeenindaja (aia- ja ehituskaubad)

Kontaktisik: Laida Reitmann (laida.reitmann@jkhk.ee

  • Teetöömasinate juht
  • Sisetööde elektrik

Kontaktisik: Signe Valdma (signe.valdma@jkhk.ee

 

KURESSAARE AMETIKOOL

Õppekavad:

  • Väikelaevaehitaja
  • Abikelner
  • Abikokk
  • Spaateenindaja
  • Hooldustöötaja

Kontaktisik: Anneli Viherpuu-Berens, töökohapõhise õppe koordinaator (5340 7818, anneli.viherpuu-berens@ametikool.ee)

 

LÄÄNE-VIRU RAKENDUSKÕRGKOOL

Õppekavad:

  • Hooldustöötaja

Kontaktisik: Pille-Ruth Kukemilk, õppekava koordinaator (pilleruth@lvrkk.ee)

  • Müügikorraldaja

Kontaktisik: Liina Maasik, õppekava koordinaator (liina@lvrkk.ee)

  • Noorem tarkvaraarendaja

Kontaktisik: Merje Vaide, õppekava koordinaator (merje@lvrkk.ee)


NARVA KUTSEÕPPEKESKUS

Õppekavad:

  • Arvjuhtimisega (apj) metallilõikepinkide operaator
  • Hotelliteenindaja (osakutse toateenija)
  • Keevitaja (osakutse poolautomaatkeevitaja)
  • Kelner
  • Puhastusteenindaja
  • Rõivaõmblemine (osaoskus Kergete rõivaste õmblemine)

Kontaktisikud: Anželika Vaino-Keskküla (5180 929, anzelika.vaino@narvatc.ee); Elyanna Romanova (5156 828, elianna.romanova@nvtc.ee)

 

PÄRNUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS

Õppekavad:

Kontaktisik: Mare Raid, töökohapõhise õppe koordinaator (5679 4400, mare.raid@hariduskeskus.ee)


RÄPINA AIANDUSKOOL

Õppekavad:

  • Nooremaednik

Kontaktisik: Urmas Roht, aianduse eriala juhtõpetaja (urmas.roht@aianduskool.ee)

  • Noorem-maastikuehitaja
  • Maastikuehitaja (osakutse sillutiste paigaldaja)
  • Maastikuehitaja (osakutse haljasalade hooldaja)
  • Maastikuehitaja (osakutse piirdeaedade ehitaja)

Kontaktisik: Priit Karjane, maastikuehituse eriala juhtõpetaja (priit.karjane@aianduskool.ee)

Kontakisik: Astrid Maidla, töökohapõhise õppe koordinaator (525 7074, astrid.maidla@aianduskool.ee

 

TALLINNA EHITUSKOOL

Õppekavad:

  • Betoonkonstruktsioonide ehitaja
  • Lamekatusekatja
  • Maaler
  • Sisetööde elektrik
  • Tisler

Kontaktisik: Riina Vaarpuu, töökohapõhise õppe koordinaator (651 7211, riina.vaarpuu@ehituskool.ee

 

TALLINNA KOPLI AMETIKOOL

Õppekavad:

  • Puhastusteenindaja
  • Nooremaednik

Kontaktisik: Marju Männiksaar (5373 0935, oppedirektor@tkak.ee


TALLINNA LASNAMÄE MEHAANIKAKOOL

Õppekavad:

  • Keevitaja
  • Metallilõikepinkidel töötaja
  • APJ gaasi- ja plasmalõikepinkide operaator
  • Tööriistalukksepp

Kontaktisik: Anu Kull (anu.kull@tlmk.ee)

  • Sõiduautotehnik
  • Autokeretehnik
  • Automaaler
  • Sõiduautodiagnostik

Kontaktisik: Ene Pukk (ene.pukk@tlmk.ee)

  • Kinnisvarahooldus
  • Soojuspumpade paigaldaja
  • Ehitusplekksepp
  • Termiliste päikesesüsteemide paigaldaja
  • Automaatik

Kontaktisik: Leho Lilleorg (leho.lilleorg@tlmk.ee)

 

TALLINNA POLÜTEHNIKUM

Õppekavad:

  • Elektriseadmete koostaja
  • Jaotusvõrgu elektrik
  • Tootmisautomaatik

Kontaktisik: Helen Pärk, õppekavade koordinaator (helen.park@tptlive.ee

  • Trükiste järeltöötlusseadmete operaator

Kontaktisik: Marko Levin, õppekava koordinaator (marko.levin@tptlive.ee

 

TALLINNA TEENINDUSKOOL

Õppekavad:

  • Kokk
  • Müügikorraldaja
  • Müüja-klienditeenindaja
  • Müügiprotsesside korraldaja
  • Teenindusprotsesside korraldaja

Kontaktisik: Hele Liiv-Tellmann, PRÕM-koordinator (6053 117, hele.liiv@teeninduskool)


TALLINNA TERVISHOIU KÕRGKOOL

Õppekavad:

  • Hooldustöötaja
  • Lapsehoidja
  • Abivahendispetsialist
  • Tegevusjuhendaja

Kontakt: kutseõppe osakond (6711 729, kutseoppe@ttk.ee

 

TARTU KUNSTIKOOL

Õppekavad:

  • Kujundusgraafik
  • Dekoraator
  • Stilist
  • 3D kunstnik-kujundaja
  • Illustraator

Lisainfo: Piret Paluteder, praktikate koordinaator (5621 3027, piret@art.tartu.ee)

 

TARTU KUTSEHARIDUSKESKUS

Õppekavad:

  • Autokeretehnik
  • Turvasüsteemide tehnik
  • Elektrik
  • Toateenija
  • Hotelliteenindus
  • Puhastusteenindaja
  • Müüja-klienditeenindaja
  • Arhiivikorrastaja
  • Müügikorraldus
  • Betoonikonstruktsioonide ehitaja
  • CNC töötlemiskeskuse operaator

Kontaktisik: Sigrid Ester Tani, töökohapõhise õppe koordinaator (5883 5111, sigrid.tani@khk.ee)


TARTU TERVISHOIUKÕRGKOOL

Õppekavad:

  • Hooldustöötaja
  • Lapsehoidja
  • Tegevusjuhendaja
  • Abivahendi spetsialist

Kontaktisik: Tiina Uusma, kutseõppe õppekavade juht (tiinauusma@nooruse.ee)


VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUS

Õppekavad:

  • Abikelner
  • Hooldustöötaja
  • Lapsehoidja
  • Palkmajaehitaja
  • Puhastusteenindaja

Kontaktisik: Kärt Kuvvas-Mekk, õppekorraldusspetsialist (766 8595, kart.kuvvas-mekk@vkok.ee

 

VÕRUMAA KUTSEHARIDUSKESKUS

Õppekavad:

  • Puidupingi operaator
  • CNC töötlemiskeskuse operaator
  • Tisler

Kontaktisik: Arvi Lokk (arvi.lokk@vkhk.ee)

  • Plaatija

Merike Aruväli: (merike.aruvali@vkhk.ee)

  • Puhastusteenidaja-juhendaja

Kontaktisik: Kristel Koddala (kristel.koddala@vkhk.ee)

  • Infotehnoloogia süsteemide nooremspetsialist (IT-kasutaja tugi ja dokumendi koostaja)

Kontaktisik: Indrek Saar (indrek.saar@vkhk.ee