Avaleht / Kutseharidus / Kutsehariduse uudised / Uudiskiri 53 / EKKA kutsehariduse hindamisnõukogu võttis vastu 2013. aasta esimese hindamisperioodi otsused

EKKA kutsehariduse hindamisnõukogu võttis vastu 2013. aasta esimese hindamisperioodi otsused

EKKA kutsehariduse hindamisnõukogu võttis 13. juuni istungil vastu 22 akrediteerimisotsust elektroonika ja automaatika; reisimise, turismi ja vabaajaveetmise ning hulgi- ja jaekaubanduse õppekavarühmas. 

Hindamisnõukogu võttis aluseks õppekavarühma ja hindamiskomisjoni aruanded ning analüüsis hindamiskomisjonide poolt hindamisvaldkondadele antud hinnangute ning võtmetugevuste ja arenguvaldkondade vastavust akrediteerimisettepanekule.

Elektroonika ja automaatika õppekavarühma puhul  kinnitas nõukogu hindamiskomisjonide ettepanekute alusel kuus täisakrediteeringu otsust, reisimise, turismi ja vabaajaveetmise õppekavarühma puhul oli 7 otsust täisakrediteeringuks ning üks akrediteering kolmeks aastaks ning  hulgi- ja jaekaubanduse õppekavarühmas jagunesid otsused: neli täisakrediteeringut  kuueks aastaks ja  neli akrediteeringut kolmeks aastaks.

Vaata lähemalt: Kutsehariduse hindamisnõukogu 13.06.2013 istungi protokoll

Hindamisnõukogu otsuste, koolide õppekavarühmade enesehindamise aruannete ning hindamiskomisjonide aruannetega saab tutvuda EKKA andmebaasis.