Avaleht / Organisatsioonist / ESFist toetatavad tegevused / PRÕM / PRÕM programmist

PRÕM programmist

Tegevus „Tööturu vajadustele vastava kutse-ja kõrgharidusearendamine“ (PRÕM).

Ülevaate PRÕM tegevustest leiab haridus- ja teadusministeeriumi kutsehariduse osakonna peaekspert Karin Ruuli ettekandest.

Dokumendid

Vanemad versioonid

Teavitamisnõuded

Perioodi 2014-2020 teavitamisnõuetega saab tutvuda siin.

Kontaktid

Lii Topaasia
Üksuse juhataja
telefon: 735 0713
e-post: lii.topaasia@innove.ee

Piret Lilover
Projekti arendusjuht 
telefon: 735 0653
e-post: piret.lilover@innove.ee

Helna Karu-Baher
Õpetajakoolituse praktika peaspetsialist
telefon: 735 0592
e-post: helna.karu-baher@innove.ee

Kärt-Katrin Pere
Täiendava keeleõppe peaspetsialist
telefon: 735 0665
e-post: kart-katrin.pere@innove.ee

Kristel Mõistus
Kutsehariduse maine valdkonnajuht
telefon: 735 0740
e-post: kristel.moistus@innove.ee

Kristel Jaakson
Siseriiklike kutsemeistrivõistluste valdkonnajuht
telefon: 735 0746
e-post: kristel.jaakson@innove.ee

Maret Kuub
Rahvusvaheliste kutsemeistrivõistluste valdkonnajuht
telefon: 735 0754
e-post: maret.kuub@innove.ee

Kertu Lääne
Kuntsemeistrivõistluste spetsialist
telefon: 735 0737 
e-post: kertu.laane@innove.ee

Diana Jalast
Koordinaator
telefon: 735 0502
e-post: diana.jalast@innove.ee

Katriin Veskilt
Assistent
telefon: 735 0503
e-post: katriin.veskilt@innove.ee

 


PRÕMi kaudu toetatakse kuut suurt tegevusvaldkonda: