Avaleht / Uudised

Tublimad noorte nõuandjad töötavad Harjumaal ja Tartumaal

28.03.2013

Neljapäeval, 28. märtsil andis SA Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskus üle tunnustusauhinnad tublimatele karjääri- ja õppenõustamisteenuste valdkonna spetsialistidele.

Parimad karjäärispetsialistid kuulutati välja kolmes kategoorias: karjäärikoordinaator, karjääriinfo spetsialist, karjäärinõustaja. Õppenõustamisspetsialistide seas jagati tunnustusauhinnad välja neljas kategoorias: eripedagoog, logopeed, sotsiaalpedagoog ning psühholoog.

Karjäärispetsialistide seas osutusid valituks Sirje Tarraste Tartu Forseliuse Gümnaasiumi karjäärikoordinaator, Kelly Kruusmann Ida-Harju Teabe- ja Nõustamiskeskuse karjääriinfo spetsialist ja Tiiu Allikvee Fontes PMP OÜ karjäärinõustaja.

Parimad õppenõustamisspetsialistid on Tartu Hiie Kooli logopeed Hene Binsol, Viljandimaa õpiabi- ja nõustamiskeskuse Vasem parem eripedagoog Reet Nigol, Tallinna Õppenõustamiskeskuse sotsiaalpedagoog Leena Arras, Pärnu Õppenõustamiskeskuse psühholoog Kaire Külaots.

Parimad spetsialistid valiti välja konkursside „Aasta karjäärispetsialist 2012“ ning „Parim õppenõustamisspetsialist“ raames. Konkursside eesmärk on tõsta esile inimesi, kelle töö on olnud märkimisväärne ning oluline karjääri- ja õppenõustamisteenuste valdkonna arendamisel. Konkurssi toetavad Haridus- ja Teadusministeerium, Sotsiaalministeerium ning Euroopa Sotsiaalfond.