Avaleht / Uudised

Sihtasutus Innove aastapäevakonverentsi avab minister Jaak Aaviksoo

31.10.2013

Novembris möödub 10 aastat Sihtasutuse Innove loomisest, mis tegeleb üld- ja kutsehariduse ja karjääri- ja õppenõustamisteenuste arendamisega ning Euroopa Liidu struktuuritoetuste administreerimisega. Aastapäeva puhul korraldab Innove homme, 1. novembril Viktoria keskuses konverentsi.

Konverentsi avab haridus- ja teadusminister Jaak Aaviksoo. Konverentsil tervitavad SA Innovet Riigikogu kultuurikomisjoni esimees Urmas Klaas ja sihtasutuse nõukogu esimees Andres Pung. Konverentsipäeval on kõigil külalistel võimalus tutvuda sihtasutuse tegevusvaldkondadega infomessi stiilis.

Konverentsil esinevad ettekannetega Mait Raava (Pro Konsultatsioonid), Alar Kolk (Euroopa Innovatsiooniakadeemia), Peter Plant (Aarhusi Ülikool) ja sihtasutuse töötajad. Aarhusi Ülikool doktor Peter Plant räägib konverentsil karjääri- ja õppenõustamisteenuste väärtusest. Peter Plant on ise inimeste toetamisega nende elutee planeerimisel tegelenud juba ca 40 aastat.

Päeva jooksul toimuvad Innove valdkondade teemadel viktoriinid ja materjalide esitlused. Konverentsi messialas tutvustatakse ka sihtasutuse loodud Tallinna Euroopa Kooli tegevusi. Peale konverentsi on külalistel võimalik tutvuda ka SA Innove kontoriga ja Tallinna Euroopa Kooliga.

Konverentsi päevakava on leitav SA Innove kodulehelt. Registreerimine konverentsile on lõppenud.