Avaleht / Uudised

Teemanädal "Terve karjäär" kutsub osalema

26.02.2014

Eesti Karjäärinõustajate Ühingu eestvedamisel toimub 24.-28. märtsil üle-eestiline teemanädal "Terve karjäär", kus tõstetakse esile töötavate inimeste karjääriplaneerimise oskused ja vajadused ning tutvustatakse karjäärinõustaja rolli valikute tegemisel.

Esmakordselt toimuva  täiskasvanutele suunatud teemanädala "Terve karjäär" algatuse eesmärgiks on suurendada inimeste teadlikkust oma töö- ja erialaste otsuste tegemisel.

Karjäärinädala raames toimub 27. märtsil Tallinnas karjääripäev, kus esinevad teiste hulgas Fred Jüssi, Tiina Jõgeda, Peep Vain, Kadri Seeder ning huvilised saavad nõu karjääri kiirabist.

Nädal "Terve karjäär" päädib parimate karjääri- ja õppenõustamisspetsialistide väljakuulutamisega SA Innove poolt, kus kuulutatakse välja „Aasta karjäärispetsialist 2013“ ning „Aasta õppenõustamisspetsialist 2013“ konkursi võitjad. Tunnustamisega soovitakse tõsta esile inimesi, kelle töö on olnud märkimisväärne ning oluline karjääri- ja õppenõustamisteenuste valdkonna arendamisel.

Teemanädala sündmused on osalejatele tasuta, programm ja lisainformatsioon leitav
„Terve karjäär“ veebilehelt.  Eelregistreerimine osalemiseks avatakse 3. märtsil.

Karjääri teemanädala korraldaja on MTÜ Eesti Karjäärinõustajate Ühing ja koostööpartneriks SA Innove. Projekti toetab Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti Töötukassa. Lisainformatsioon "Terve karäär" veebilehelt või http://facebook.com/tervekarjaar