Avaleht / Uudised

Kutse karjääriteenuste konverentsile "Teadlik valik"

19.10.2012

Hea koostööpartner!

Ootame Sind karjääriteenuste konverentsile „Teadlik valik“.

Kiiresti muutuv maailm meie ümber eeldab kõigilt inimestelt valmisolekut ka ise muutuda – olla usin õpilane ning valmis läbi elu pidevalt ennast täiendama, kogemusi omandama ja uusi teadmisi ellu viima. Konverentsi keskseks teemaks sel aastal on täiskasvanud inimeste teadlikud valikud haridus- ja tööelus ning karjäärispetsialistide kogemused nende toetamisel.


Päev on jagatud kaheks osaks, alustame laiemalt – räägime täiskasvanud karjääriplaneerijast ja tema vajadustest ning soovidest; kuulame väärtuslikke näpunäiteid kolleegidelt Euroopast. Päeva teises pooles on kõigil külalistel võimalik saada ülevaade heast praktikast, kuidas täna on Eestis ja Euroopas täiskasvanuid nende tulevikku puudutavate otsuste tegemisel toetatud.

Konverentsile on oodatud kõik, keda konverentsi temaatika puudutab. Kindlasti ootame konverentsile karjäärispetsialiste ning koostööpartnereid haridus- ja sotsiaalvaldkonnast.

Konverents toimub 22. novembril Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Tallinn) ajavahemikus 10.00 - 16.30. Osalemine on tasuta.

Registreeru konverentsile SA Innove kodulehel.

Häid konverentsielamusi soovides

Margit Rammo
SA Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskuse
juhataja
Tel: 735 0700