Avaleht / Uudised

Koolid tutvustavad Huvitava Kooli koostööprojektide tulemusi

21.09.2015

Kutsume kõiki haridusuuendajaid ja -huvilisi kolmapäeval, 23. septembril kell 11-15 webinarile, kus 27 kooli esindajad tutvustavad uuenduslike koostööprojektide tulemusi.

Aasta eest kuulutas algatus Huvitav Kool koostöös Innovega välja üldshariduskoolide konkursi „Üldõpetus ja ainetevaheline lõiming kooli õppekava rakendamisel“. Konkursi eesmärk oli toetada koostööd erinevate koolide vahel, luua võimalusi kogemuste vahetamiseks üldõpetuse ja ainetevahelise lõimingu rakendamisest ning anda õpetajatele võimalus arendada oma professionaalsust koolitajana ja õppeprotsessi arendajana.

27 kooli viis kokku läbi 12 koostööprojekti, mille tulemusi nüüd webinaril paneelarutelu vormis tutvustatakse. Koostööd tehti näiteks õpetajate digipädevuste, uuenduslike õppemeetodite, kooli ja kogukonna koostöö, paikkonna kultuuri tutvustamise ja keelekümbluse arendamiseks. Arutelus keskendutakse sellele, milliseid muutusi õppimises ja õpetamises on koostööprojektis osalemine koolis kaasa toonud.

Webinari saab jälgida otseülekandes kell 11-15 http://www.eventmedia.ee/artko/ ning hiljem ka järelvaadata. Webinari läbiviimist toetavad Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.


Lisainfo: Pille Liblik, algatuse Huvitav Kool koordinaator,
tel 735 4018, e-post pille.liblik@hm.ee