Avaleht / Uudised

Rajaleidja ja kutseharidus.ee aitavad noortel teha mõtestatud karjäärivalikuid

04.12.2015

Rajaleidja ja infoportaal kutseharidus.ee jagavad sel reedel ning laupäeval info- ja inspiratsioonisündmuse Teeviit 2015 raames noortele nõu oma tuleviku paremaks planeerimiseks.

Rajaleidja karjäärispetsialistid pakuvad noortele Teeviidal tuge juba 13. korda. Tänavu pakub Rajaleidja külastajatele lisaks üle-eestilise võrgustiku ning oma teenuste tutvustusele ka mitmeid erinevaid aktiivseid tegevusi, mänge.

Noored saavad proovida õnne karjääriloosis ja meisterdada märgimasinaga Rajaleidja temaatilisi märke. Samuti on võimalik osaleda kohapeal tehtud fotoga Facebooki mängus ja Rajaleidja flaierikampaanias, mille käigus on võimalik võita erinevaid väiksemaid ja suuremaid auhindu. Peaauhinnaks on iPAD tahvelarvuti.

Rajaleidja jagab sel aastal messiala kutseharidus.ee-ga, mis annab infot kutseõppevõimalustest ning jagab teatmikku „Abiks otsustajale“.

Rajaleidja on oma kaubamärgi all Teeviidal osalenud aastast 2002. Möödunud aastal uuenes Rajaleidja kontseptsioon, mille raamespakutakse nüüd võrgustiku maakondlikes keskustes nii karjääri- kui õppenõustamisteenuseid.

Lõimitud lähenemine tõstab nii teenuste kvaliteeti kui ka kättesaadavust. Rajaleidja teenused on lastele ja noortele tasuta.

Rajaleidja võrgustiku ja kutseharidus.ee töö koordineerimise ja haldamisega tegeleb SA Innove.