Avaleht / Uudised

Karjääriteenuste valdkonna reklaamikampaania

21.12.2012

SA Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskuse tellimusel valmis reklaamikampaania, mis kutsub üles noori oma elu planeerima ja tegema teadlikke ning läbimõeldud tulevikuvalikuid.

Kampaania keskne kanal on veebileht, kuhu on koondatud kolm sotsiaalmeediaga integreeritud videot, milles astuvad üles erinevatest eluvaldkondadest tuttavad kõneisikud – Piret Puppart, Martin Reim ja Helen Sildna. Videotes üles astuvad isikud toovad enda igapäevaellu ühe inimese - videot vaatava noore - kelle nimetavad „mantlipärijaks“ ning enda valdkonna tulevikulootuseks. Video eesmärk on noori suunata teadlikult oma tulevikuvalikuid tegema, ühtlasi teavitatakse, et noorele on toeks Rajaleidja.

Kampaania lehele kutsub noori reklaamklipp, mis levib Tallinnas kinodes Coca-Cola Plaza ja Solaris, Tartus kino Ekraan ning Narvas kino Astri. Lisaks näidatakse klippi kaubanduskeskuste siseekraanidel Tallinnas, Tartus, Võrus, Pärnus, Rakveres ja Kuressaares. Internetis levib klipp sotsiaalvõrgustikus Facebook, Delfi Noorte Hääles ja Youtubes. Kampaania toimub ajavahemikus 21.12.2012-13.01.2013.

Lisainfo:

Kristi Koort
teavitusspetsialist
kristi.koort@innove.ee
7350 698

 Kristi Koort