Avaleht / Uudised

Algab parimate karjääri- ja õppenõustamis-spetsialistide valimine

04.02.2013

Sihtasutus Innove kuulutab välja konkursid „Aasta karjäärispetsialist 2012“ ning „ Parim õppenõustamisspetsialist“. Konkursside eesmärk on tõsta esile inimesi, kelle töö on olnud märkimisväärne ning oluline karjääri- ja õppenõustamisteenuste valdkonna arendamisel. 

Aasta karjäärispetsialistid valitakse välja kolmes kategoorias: karjäärikoordinaator, karjääriinfo spetsialist, karjäärinõustaja. Parimad õppenõustamisspetsialistid kuulutatakse välja neljas kategoorias: eripedagoog, logopeed, sotsiaalpedagoog ning psühholoog. 

„Eesti õppeasutustes, töötukassas ja piirkondlikes õppenõustamis- ja karjäärikeskustes töötab ligi 300 spetsialisti, kelle igapäevatöö on toetada lapsi ja täiskasvanuid teadlike valikute tegemisel haridus- ja tööelus. Kutsume kõiki üksikisikuid ja organisatsioone üles märkama ja esile tõstma neid tublisid tegijaid selle vastutusrikka rolli eduka täitmise eest“, sõnab Sihtasutus Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskuse juhataja Margit Rammo. 

Tunnustamiseks võivad kandidaate esitada kõik üksikisikud ja organisatsioonid. Soovitaja olemasolul võib spetsialist ise oma kandidatuuri esitada. 

Kandidaatide esitamiseks tuleb täidetud kandideerimisvorm saata hiljemalt 25.veebruariks 2013 meiliaadressile tunnustamine@innove.ee või postiaadressile: SA Innove, Lõõtsa 4, Tallinn 11415; märksõna „Aasta karjäärispetsialist“ või „Parim õppenõustamisspetsialist“. 

Konkursi täpsemad tingimused on leitavad SA Innove koduleheküljelt.

 

Lisainfo:
Ande Magus

SA Innove karjääri- ja nõustamisteenuste arenduskeskuse koolitusspetsialist

ande.magus@innove.ee
Tel: 735 0699