Avaleht / Üldharidus / Programmid ja projektid / Üldhariduse pedagoogide kvalifikatsiooni tõstmine / Uudiskiri / Uudiskiri 13 / Tule digirosinale!

Tule digirosinale!

Eesti Informaatikaõpetajate Selts viib 29. septembril Tartus Dorpati konverentsikeskuses läbi minikonverentsi Digirosin 2012. Üritus on tasuta ja sinna on oodatud nii IT-st huvituvad tavaõpetajad, arvutiõpetajad, IT-juhid, haridustehnoloogid kui ka koolijuhid.

Digirosina nime peale tuli üks ürituse korraldajatest, Urmas Heinaste, kes kirjeldab konverentsi järgmiselt: „Hariduskoogi sees võiks neid lõimitud digirosinaid olla rohkem kui üks. Informaatika eraldi ainena, et oleks konkreetsed pädevused. Natuke maitset annab digirosin küpsetamisel ka naabrusesse, aga selleks peab keegi (informaatikaõpetaja) rosinaid ikka hulganisti jagama, et Tootsid ei peaks neid ükshaaval mööda koolimaja taga ajama!"

Konverentsil astuvad üles koostööpartnerid nii era- kui ka riigisektorist: Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liidust Jüri Jõema, Eesti Infotehnoloogia Sihtasutusest Ene Koitla ja Kerli Kusnets; ei puudu ka üldhariduskoolide IT-eestvedaja Tiigrihüppe Sihtasutus, keda esindab Karel Zova. Päev on sisustatud vestlustega minevikust-olevikust-tulevikust, jagatakse teavet koostöövõimalustest, uuest õpitavast ning mõeldakse ka, mida saaksime üheskoos teha, et koolis oleks veel vahvam ja innovaatilisem. See on suurepärane avapauk uueks õppeaastaks, mida kindlasti ei tohiks maha magada! Loomulikult ei puudu ka üllatused ja kingitused.

Ürituse täpsema kava ja esileastujad kui ka registreerumise leiab siit: http://www.eiops.edu.ee/

Kohtumiseni Digirosinal!

Eesti Informaatikaõpetajate Selts – EIÕPS