Avaleht / Üldharidus / Programmid ja projektid / Üldhariduse pedagoogide kvalifikatsiooni tõstmine / Uudiskiri / Uudiskiri 13 / Kutsu õpilasfirma vilistlased kooli rääkima oma kogemusest!

Kutsu õpilasfirma vilistlased kooli rääkima oma kogemusest!

Junior Achievment  Eesti alustas koos vilistlasorganisatsiooniga SENT kampaaniat „Muuda oma elu", mille käigus JA õpilasfirma programmi vilistlased tutvustavad koolides teistele noortele enda JA kogemust ja räägivad sellest, kuidas see nende elu muutis.

Õpilasfirmade vilistlased kohtuvad õpilastega ühe koolitunni jooksul ja räägivad neile oma loo. Kampaania eesmärk on õpilasi motiveerida ja julgustada õpilasfirma programmis kaasa lööma. Miks õpilasfirma? Sest see on väga hea võimalus ennast ettevõtjana proovile panna. Noored saavad madala riskiga hindamatu kogemuse, kui lihtne või raske on iseendale töökoht luua. Need, kes on edukamad, võivad õpilasfirmaga ka endale taskuraha teenida.

JA õpilasfirma programmi kaudu on esimese ettevõtluskogemuse saanud Eestis 20 aasta jooksul umbes 7000 noort inimest. Eelmisel õppeaastal tegutses Eesti gümnaasiumides, kutsekoolides ja põhikoolides 155 õpilasfirmat 760 õpilasega. 

„Changing Lives" kampaania viiakse läbi kogu Euroopas ning Brasiilias, Hiinas, Lõuna-Koreas ja Keenias.

Kui soovite, et JA vilistlased tuleks oma lugu ka teie kooli õpilastega jagama, siis andke endast märku! Registreerimisandmed leiab siit.