Avaleht / Üldharidus / Programmid ja projektid / Üldhariduse pedagoogide kvalifikatsiooni tõstmine / Uudiskiri / Uudiskiri 20 / Projekt „Noor käsitöömeister“ kutsub näitusel osalema

Projekt „Noor käsitöömeister“ kutsub näitusel osalema

Kristi Teder, Eesti Käsitööõpetajate Seltsi „Aita“ liige

Eesti Käsitööõpetajate Selts "Aita" ja Eestimaa käsitööõpetajad liitusid koostööpartneri, Eesti Rahvakunsti ja Käsitöö Liidu üle-eestilise kutsega kuulutada 2014. aasta meistrite aastaks.

__thumb_-2-n2ituse_reklaam_2.jpg

Koostöös on valminud mitmed projektid, kus õpetajatel ja õpilastel on võimalus esitleda oma loomingut ning saada käsitöö- ja rahvakunstialast koolitust.

Käsitööõpetaja on koolis rahvakunstialase tegevuse, pärimuse edasikandja. Tunneme heameelt, et meil on noori, kes on pühendunud käsitöötegijad. Nad tunnetavad paikkondliku pärandi hoidmise tähtsust ning on oma loomingus leidnud eeskujusid esivanemate varamust.

Kutsume projektiga "Noor käsitöömeister" noori tegijaid üle Eesti osalema oma loominguga näitusel Eesti Käsitöö Maja näitusegaleriis. Eesmärk on tunnustada tublimaid tegijaid. Kõik noored, kelle tööd on näitusele jõudnud, väärivad nime Noor Käsitöömeister.