Avaleht / Üldharidus / Lõpudokumendid / Elektrooniline keskkond / Videojuhised haridusosakondadele / Plankide/medalite tellimine

Plankide/medalite tellimine

Videos on näha, kuidas haridusosakonnad saavad teha EIS-i plankide haldamise moodulis uute plankide/medalite koondtellimust.

  1. Valige oranžilt ribalt sakk „Tellimine“
  2. Avanenud tabel on juba kokku koondanud koolide tellimused. Automaatselt on valitud kõik ehk linnukesed on ees kõigil tellimustel, kuid soovi korral saab seda muuta, eemaldades linnukese.
  3. Nupp „Jätka“ abil avaneb teile tellimuse tabel, kus on näha kokku arvestatult koolide poolt tellitud plankide kogused.
  4. Veerg „Arvel“ näitab, kui palju on hetkel teie asutuses vabasid (kasutamata) planke.
  5. Sisestage tabelisse plankide kogused, mida te soovite tellida.
  6. Lahtrisse „Tähtaeg“ sisestage või valige kalendrist orienteeruv kuupäev, millal soovite tellitud planke kätte saada.
  7. Kui tellimus on tehtud, vajutage lehe all osas asuvat nupp „Salvesta“, mis salvestab antud tellimuse, kui ei edasta veel saajale. Salvestatud olekus tellimust saab veel muuta.
  8. Nupp „Esita“ edastab tellimuse saajale.
  9. Pooleliolevad või esitatud tellimused on nähtavad saki „Sündmused“ alt.
  10. Esitatud tellimust saate tühistada, kui lähete esitatud tellimuse peale (sakk „Sündmused“). Avanenud tabelis vajutage nuppu „Tühista“, mis tühistab tehtud tellimuse. Koondtellimuse tühistamisel on koolide poolt tehtud tellimused uuesti leitavad saki „tellimine“ alt.