Avaleht / Üldharidus / Lõpudokumendid / Elektrooniline keskkond / Videojuhised haridusosakondadele / Tellimuste täitmine

Tellimuste täitmine

Videos on näha, kuidas haridusosakonnad saavad EIS-i plankide haldamise moodulis täita koolide plankide/medalite tellimusi.

  1. Valige oranžilt ribalt sakk „Sündmused“ ning avanenud tabelis valige kooli tellimus, mida soovite täitma hakata ning vajutage selle peale.
  2. Avanenud tellimuse all vajutage nuppu „Koosta saadetis“ ning „Broneeri“. Broneerimisel pakub süsteem automaatselt välja esimesed vabad plangid, kui need plangi vahemikud sobivad siis vajutage nuppu „Kinnita väljastamine“. Süsteem moodustab pdf-vormis saatelehe, mille saab soovi korral välja printida.
  3. Kuid süsteemi poolt välja pakutud väljastatavate plankide numbreid saab ka vajadusel muuta, vajutades oranži nupu „Muuda“ peale, mis asub süsteemi poolt välja pakutud planginumbrite järel.
  4. Avanenud aknas on võimalik sisestada väljastada soovitud plangivahemik koos tähega ning kui plangid ei mahu ühele reale ära saab juurde lisada vahemikke.
  5. Seejärel vajutage nuppu „Salvesta“. Kui kõik plangi numbrid on sellised nagu te soovite siis vajutage nuppu „Kinnita väljastamine“.