Avaleht / Üldharidus / Lõpudokumendid / Elektrooniline keskkond / Videojuhised õppeasutustele / Plankide tagastamine

Plankide tagastamine

Videos on näha, kuidas EIS-i plankide haldamise moodulis saab kasutamata planke tagastada haridusosakonnale või SA-le Innove.

Plankide tagastamine on soovitav teha peale plankide lõpetajatele väljastamist ning rikutud plankide mahakandmist.

  1. Valige oranžilt ribalt sakk „Tagastamine“.
  2. Avanenud tabelis sisestage plankide kogused, mida soovite tagastada. Lahtris „Arvel“ on näha teie asutuses olevad kasutamata plangid.
  3. Vajutage nuppu „Salvesta“ ning seejärel „Broneeri“. Süsteem pakub välja vabade plankide seast plangi numbrid või vahemikud. Kui süsteemi pakutud plangi numbrid kattuvad teie poolt tagastada soovitutega siis vajutage nuppu „Kinnita väljastamine“.
  4. Kui te ei soovi tagastada süsteemi poolt välja pakutud planginumbreid siis vajutage nuppu „Muuda“ ning sisestage sobivad numbrid koos tähtedega. Vajaduse korral on võimalus lisada vahemikke, kui plangid ei mahu ühele reale ära. Seejärel vajutage nuppu „Salvesta“. Kui kõik plangi numbrid on sellised nagu te soovite tagasta siis vajutage nuppu „Kinnita väljastamine“.
  5. Peale väljastamise kinnitamist moodustab süsteem pdf-vormis saatelehe, mida on võimalik soovi korral välja printida.
  6. Esitatud saatmist (tagastamisi) saate vajadusel tühistada, kui lähete esitatud saatmise peale (sakk „Sündmused“). Avanenud tabelis vajutage nuppu „Tühista väljastamine“, seejärel „Tühista broneerimine“ ning „Kustuta saadetis“.