Avaleht / Rajaleidja võrgustik / Nõustamiskomisjonid / Maakondade komisjonid

Maakondade komisjonid

Maakonna komisjoni ülesandeks on soovituste andmine:

Olulised dokumendid:

Maakondade nõustamiskomisjonide koosseisud leiate SIIT
Maakondade komisjonide üldkontaktandmed leiate alljärgnevast tabelist: 

Maakond Komisjoni esimees E-post Infotelefon
Harjumaa Urve Sellenberg urve.sellenberg@rajaleidja.ee  5040 602
Hiiumaa Tiina Talussaar tiina.talussaar@rajaleidja.ee 5886 0702
Ida-Virumaa Maire Merioja maire.merioja@rajaleidja.ee 5886 0704
Jõgevamaa Piret Tatunts piret.tatunts@rajaleidja.ee 5886 0713
Järvamaa Eve Siilak eve.siilak@rajaleidja.ee 5886 0705
Läänemaa Tiina Kütt tiina.kutt@rajaleidja.ee 5886 0706
Lääne-Virumaa Merle Kodu merle.kodu@rajaleidja.ee 5886 0707
Põlvamaa Monika Adamson monika.adamson@rajaleidja.ee 5886 0709
Pärnumaa Lea Mardik lea.mardik@rajaleidja.ee 5886 0710
Raplamaa Ruth Lippus ruth.lippus@rajaleidja.ee 5886 0711
Saaremaa Inga Teär inga.tear@rajaleidja.ee 5886 0712
Tartumaa Piret Tatunts piret.tatunts@rajaleidja.ee 5886 0713
Valgamaa Jaanika Käst jaanika.kast@rajaleidja.ee 5886 0714
Viljandimaa Reet Nigol reet.nigol@rajaleidja.ee 5886 0715
Võrumaa Mereli Mändmets mereli.mandmets@rajaleidja.ee 5886 0716