Avaleht / Sündmused / Rajaleidja töövarjupäev: Hüppa üle oma varju! 26.10.2017

Rajaleidja töövarjupäev: Hüppa üle oma varju! 26.10.2017


Hea õpilane!

Oled Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse töövarjupäeva registreerimisvormil, kus saad kandideerida Tallinna või Harju maakonna erinevate ametiesindajate töövarjuks. Töövarjupäev on mõeldud 7.-9. klassi õpilastele, aga kui töövarjukohti jääb üle, siis pakume töövarjukohti ka gümnaasiumi ja kutsekooli noortele. 


Kuidas kandideerida?

  • On oluline, et valiksid all asuvast loendist teadlikult ameti, mida soovid varjutada. 
  • Kandideerida saab ainult ÜHELE varjutuskohale.
  • Töövarjupäev kestab 4 tundi. 
  • Kuna töövarjutamise kohad asuvad Tallinnas ja Harjumaal, siis jälgi sulgudes töökoha asukohta. Sõidukulude eest vastutad Sina ise.

Kandideerimistähtaeg on 2. oktoober 2017 kell 23.59

Kuidas valitakse?

Valiku teeme kahe küsimuse vastuste põhjal, mis puudutavad Sinu motivatsiooni ja edaspidiseid plaane seoses antud erialaga. Mida täpsemalt ja põhjalikumalt oskad oma huvi kirjeldada, seda suurem tõenäosus on valituks saada.


Millal saan vastuse?

Valituks osutumisest anname Sulle teada hiljemalt 16. oktoobriks e-posti teel.
Lisaks edastame Sulle ametiesindaja kontaktid ja näpunäited, kuidas töövarjupäevaks valmistuda.

NB!
Sinu ülesanne ja vastutus! Pärast seda, kui oled meilt kontaktid saanud, võta ise ühendust ametiesindajaga, et täpsemalt kokku leppida koht ja kellaaeg.

* Tärniga tähistatud ametid  nõuavad konfidentsiaalsuslepingut lapsevanema allkirjaga. Puutudes kokku patsientide/klientide isiklike murede ja rõõmudega, on asutuste/ettevõtete jaoks oluline, et kogu info jääb vaid Sinu teada. Selleks on vajalik sõlmida lapsevanemaga konfidentsiaalsusleping. Kui Sa oled osutunud valituks, siis asutus/ettevõte sõlmib konfidentsiaalsuslepingu lapsevanemaga otse. 

Sihtasutus Innove kogub läbi eKooli või Stuudiumi isikuandmeid eesmärgiga kasutada neid teenuse osutamiseks ja edaspidise teenuse mõju hindamiseks. Alaealise õpilase isikuandmete töötlemiseks annab nõusoleku tema lapsevanem või eestkostja. 

Lisainfo ürituse kohta, näpunäited edukaks kandideerimiseks ning erinevate ametite tutvustused ilmuvad töövarjupäeva ürituse alla Facebookis. 


Küsimuste tekkimisel võid julgelt pöörduda:

Marja-Liisa Vaiksalu
karjäärinõustaja
Põhja-Eesti Rajaleidja keskus
Maakri 23a, Tallinn
+372 588 537 58
marja-liisa.vaiksalu@rajaleidja.ee
www.rajaleidja.ee/pohjaeesti


REGISTREERUMINE TÖÖVARJUPÄEVALE ON LÕPPENUD!