Mobile menu

Digiuudised

Digiuudised

Uus, toimetulekuõppele vastav digiõppevara „Loomariik“

Valminud on põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava toimetulekuõppele (TÕ) vastav digiõppevara. Materjal hõlmab elu- ja toimetulekuõppe elemente seostatuna eesti keele ja matemaatikaga. Koostatud materjal täidab lünga toimetulekuõppe õppematerjalides ja võimaldab käsitleda teemat „Loomariik“.TÕK loomariik

Õppevara sobib toimetulekukooli õpilastele (I–III arenguaste), kuid seda on võimalik kasutada ka lasteaia vanemas astmes ja lisamaterjalina algklassides. Töölehti saavad täita õppimise alusoskused omandanud lapsed. See tähendab, et õpilane saab enamasti aru õpetaja lihtsatest korraldustest ja tööjuhistest, õpilase peenmotoorika tase võimaldab töötada arvutiga, sooritada praktilisi ülesandeid ning teha lihtsamaid kirjatöid. Kogumiku töölehed ning sellele eelnev ning järgnev töö aitavad lapsel omandada ja kinnistada toimetuleku õppetaseme ainekavas esitatud taotletavaid õpitulemusi. Töölehti saab kasutada korduvalt erinevatel õppeaastatel varieerides nende raskusastet.

Digitaalsele lahendusele lisaks kuulub õppevara juurde õpilastele mõeldud väljaprinditav töölehtede komplekt ja õpetajale suunatud metoodiline materjal.

Õppevara on loodud vabavaraliste lahenduste toel ning kättesaadav E-koolikoti kaudu.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.