Mobile menu

Eksamite Infosüsteem

Eksamile registreeritud õpilaste kontroll

Siit leiate juhised, kuidas kool saab vaadata oma kooli õpilaste eksamitele registreerimist. Seda tegevust saab kasutada kooli administraator. 

  • EKK testid –> Testi sooritajate määramine –> Registreerimise kontroll
  • Kui valida Klass –> Otsi, siis kuvatakse kõigi selle klassi õpilaste nimekiri. Õpilased, kes pole ühelegi testile registreeritud, on kuvatud, kui pärast nime on edasi tühi rida. Õpilased, kes on registreeritud ühele või mitmele testile, on kuvatud iga test eraldi real.
  • Kui valida klass ja testsessioon (eraldi on riigieksamid ja rahvusvahelised eksamid) ning klass, kuvatakse vaid need õpilased, kes on nendele eksamitele registreeritud.
  • NB! Kõigil õpilastel peab eksamil osalemiseks olema registreerimise olek Registreeritud. Kui õpilase nime taga on Registreerimata, peab ta ise või kool minema uuesti registreerimisavalduse sisestamisele ning täitma nõutud väljad ning lõpuks vajutama nupule Kinnita avaldus.
  • Eritingimuste veerus saab vaadata õpilastele märgitud eritingimusi. Nende muutmiseks on vaja minna registreerimise vormile.
  • Eritingimuste vaatamiseks testide kaupa tuleb minna EKK testid –> Eritingimused

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.