Mobile menu

Eksamite Infosüsteem

Elektroonilise tasemetöö toimumise protokolli täitmine

Elektroonilise tasemetöö läbiviimise vormilt saab testi administraator minna pärast seda, kui kõik õpilased on testi lõpetanud, toimumise protokolli täitmisele. Selleks klõpsata lehe all paremas servas lingil „Testi toimumise protokoll“.

  • Kui protokolli täidab kooli administraator, saab ta sellele EKK testid –> Testi toimumise protokolli koostamine.
  • Avanenud protokollis on märgitud osalejaks kõik need õpilased, kes on testi lõpetanud või on seda alustanud. Protokolli täites on vaja märkida puudujad, katkestanud, kõrvaldatud õpilased ja osalenud testi administraatorid.
  • Kui testi toimumise ajal ilmnesid mingid erijuhtumid, märkida need märkuste lahtrisse ning salvestada.
  • Tasemetöö protokolli ei ole vaja digiallkirjaga kinnitada.

NB! Testi toimumise protokolli tohib täita alles peale seda, kui kõik õpilased on testi lõpetanud. Peale protokolli salvestamist õpilaste vastuseid süsteemi enam ei salvestata ja pooleli olnud tööd jäävad ilma tulemuseta.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.