Mobile menu

Eksamid ja testid

Infopäevad ja seminarid

Infopäevad ja seminarid käsitlevad tasemetööde, põhikooli- ja gümnaasiumieksamite ning riigieksamitega võrdsustatud rahvusvaheliselt tunnustatud eksamite nõudeid, ülesehitust, hindamiskriteeriume ning suulise ja kirjaliku osa hindamist.

Registreerimisvormid (elektroonsed) avatakse hiljemalt 20 päeva enne seminari toimumist. Seminaride teema, aegade ja sihtrühma/sihtrühmade täpsustatud kirjeldused leiate seminarile registreerimisel. Osalemine on õpetajatele tasuta, sõidukulud katab lähetaja.

Küsimuste korral palun pöörduge Katrin Lüüsi poole 735 0504, katrin.luus@innove.ee


EESTI KEELE TEISE KEELENA GÜMNAASIUMI JA PÕHIKOOLI LÕPUEKSAMI HINDAJAD JA INTERVJUEERIJAD

Eesti keele teise keelena gümnaasiumi ja põhikooli lõpueksami hindajate ja intervjueerijate seminarid 2017/2018. õppeaastal

Oodatud on eelkõige õpetajad, kes käisid viimati seminaril enne 1. septembrit 2015 või kes ei ole varem eksameid hinnanud ega intervjueerinud, aga on seotud 2018. aasta eesti keele teise keelena gümnaasiumi või põhikooli lõpueksami suulise osa hindamise või intervjueerimisega.

Seminarid toimuvad Tallinnas, Jõhvis ja Tartus.
Lisainfo ja registreerumine eesti keele teise keelena gümnaasiumi ja põhikooli lõpueksami seminaridele

Kontakt: Ethel Roosna, eesti keele teise keelena peaspetsialist, ethel.roosna@innove.ee


INGLISE KEEL

Riigieksami seminaridel keskendutakse eksami suulise osa intervjuude läbiviimisele ja hindamisele. Seminarile on oodatud on õpetajad, kes käisid viimati seminaril enne 1. septembrit 2015 või kes ei ole varem eksameid hinnanud, aga on seotud 2018. aasta inglise keele riigieksami suulise osa hindamisega.

Põhikooli lõpueksami seminaridel räägitakse inglise keele eksamist, selle eri osadest ja nende hindamisest. Seminaril osalemine ei ole kohustuslik, kuid on kahtlemata kasulik neile õpetajatele, kes pole varem põhikooli inglise keele eksamiga kokku puutunud, ja ka neile, kes soovivad ülevaadet eksami hindamispõhimõtetest ning eksamil kasutatavatest ülesandetüüpidest.

Lisainfo ja registreerumine inglise keele riigieksami ja põhikooli lõpueksami seminaridele

Kontakt: Kristel Kriisa, inglise keele peaspetsialist, kristel.kriisa@innove.ee


SAKSA KEEL


VENE KEEL

Vene keele võõrkeelena põhikooli lõpueksam

Vene keele võõrkeelena põhikooli lõpueksamit tutvustavad seminarid toimuvad Tallinnas 8. veebruaril 2018 kell 12.30-15.30 (SA Innove, Lõõtsa 4, ruum 108 ja 109) ja Tartus 15.veebruaril 2018 kell 12.30-15.30 (Tartumaa Rajaleidja keskus, Tähe 4 / V korrus).

Oodatud on vene keele võõrkeelena õpetajad, ennekõike õpetajad, kes ei ole varem vastavatel seminaridel osalenud, aga on seotud 2018. aasta vene keele põhikooli lõpueksami kirjaliku osa hindamise, suulise osa hindamise või intervjueerimisega.

Päevakavas eksami kirjutamisosa näidiste analüüs ja hindamine ning suulise osa läbiviimise põhimõtted, näidiste analüüs ja hindamine.

Registreeru seminarile SIIN. 

Kontakt: Mare Kasuri, vene keele võõrkeelena peaspetsialist, mare.kasuri@innove.ee

 

2017. aasta detsembris toimus vene keele võõrkeelena B1- ja B2- taseme rahvusvaheliselt tunnustatud eksameid (ТРКИ-I,ТРКИ-II) tutvustav seminar. Infopäeva materjalid leiad SIIT


PRANTSUSE KEEL

Rahvusvaheliste prantsuse keele DELF Scolaire eksamite hindajate koolitus

Rahvusvaheliste prantsuse keele DELF Scolaire eksamite hindajate koolitus toimub 26.-27. jaanuaril ja 02.-03. veebruaril 2018 kell 09.00-17.00.

Koolituse eesmärk on süvendada õpetajate teadmisi seoses DELF eksamite sisu ja hindamiskriteeriumitega ning valmistada neid ette DELF hindamisprotsessis osalemiseks.

Koolitus on suunatud neile, kes

  • töötavad prantsuse keele õpetajatena või õpivad prantsuse keele õpetajateks;
  • soovivad paremini tunda DELF Scolaire eksamite ülesehitust, iseärasusi ja hindamiskriteeriume;
  • on valmis panustama hindaja/eksamineerijana DELF Scolaire eksamisessiooni läbiviimisesse;
  • soovivad uuendada juba olemasolevat eksamineerija litsentsi;
  • omavad prantsuse keeles vähemalt B2-taset.

Lisainfo, päevakava ja registreerimine

Registreerimine on avatud 15. jaanuarini 2018!

Kontakt: Anu Lutsepp, prantsuse keele peaspetsialist, anu.lutsepp@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.