Mobile menu

Eksamid ja testid

Kodakondsuseksamid

Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksam kontrollib teadmisi Eesti põhiseadusest, kodaniku põhiõigustest, vabadustest ja kohustustest ning on mõeldud neile, kes soovivad taotleda Eesti Vabariigi kodakondsust.   

Kodakondsuseksam on elektrooniline! Eksamit saab sooritada Eesti erinevates linnades (Tallinn, Jõhvi, Narva, Tartu) asuvates eksamipunktides. Eksamil tuleb vastata arvutis 24le eestikeelsele valikvastustega küsimusele. Eksam loetakse sooritatuks, kui eksamineeritav on vastanud õigesti vähemalt 18le.  

Kodakondsuseksameid valmistab ette ja viib läbi Innove.  

Kodakondsuse eksamiga seonduvat reguleerivad õigusaktid: 

Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksami statistika

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.