Mobile menu

Eksamid ja testid

Eksamitööga tutvumine

Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga saavad tutvuda selle teinud eksaminand ja teised isikud põhjendatud taotluse alusel viie aasta jooksul pärast eksami toimumist. 

Eksamitööga saab tutvuda ainult meie kontoris kohapeal. Tööga tutvumiseks tuleb esitada kirjalik avaldus meie infolauda (avatud esmaspäevast reedeni kell 9.00–17.00), saata Haridus- ja Noorteameti postiaadressile (Lõõtsa 4, 11415 Tallinn) või digitaalselt allkirjastatuna e-posti teel aadressile harno@harno.ee. Avalduse plangid:

Vaatame laekunud avaldused läbi ja teavitame avalduse esitanud isikut esimesel võimalusel (kuid mitte hiljem kui 30 tööpäeva jooksul) sellest, millal võib tulla eksamitööga tutvuma. Kui avalduse esitanud isikul ei ole õigust Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga tutvumiseks, teavitame sellest.

Tööga tutvuma tulles tuleb kaasa võtta:

  • Töö kirjutanud eksaminandil tuleb esitada isikut tõendav dokument.
  • Töö kirjutanud eksaminandi poolt volitatud isikul tuleb esitada lihtkirjalik volikiri, oma isikut tõendav dokument ja koopia volitanud isiku isikut tõendavast dokumendist.
  • Kolmandal isikul tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Eksamitööga tutvumise kord:

  • Korraga võib eesti keele tasemeeksami tööga tutvuda üks avalduse esitanud isik.
  • Eksamitööga saab tutvuda Innoves eraldi ruumis meie töötaja juuresolekul.
  • Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga tutvuja ei tohi teha eksamitööle märkusi, parandusi, täiendusi ega allakriipsutusi. Eksamitööga ei tohi ruumist lahkuda.
  • Loe Haridus- ja Noorteameti eksamitööga tutvumise korrast põhjalikumalt SIIN.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.