Mobile menu

Eksamid ja testid

Eksamitööga tutvumine

Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga saavad tutvuda selle teinud eksaminand ning teised isikud põhjendatud taotluse alusel viie aasta jooksul pärast eksami toimumist. Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga saab tutvuda vaid  Innoves.

Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga tutvumiseks saab registreeruda riigiportaalis www.eesti.ee või Innove juhatuse liikmele adresseeritud kirjaliku avalduse alusel (kolmandad isikud).

Kirjalikku avaldust saab esitada kas Innove infolauas (esmaspäevast reedeni kell 8.30-17.00) või saata aadressile: Sihtasutus Innove, Lõõtsa tn 4, 11415 Tallinn.

Laekunud avaldused vaatab läbi Innove töötaja ja teavitab avalduse esitanud isikut esimesel võimalusel (mitte hiljem kui 30 tööpäeva jooksul) sellest, millal võib tulla eksamitööga tutvuma. Kui avalduse esitanud isikul ei ole õigust Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga tutvumiseks, teavitame sellest  30 tööpäeva jooksul.

Tööga tutvumisele tuleb kaasa võtta:

  • töö kirjutanud eksaminandil – isikuttõendav dokument. Volitatud isikul tuleb esitada lihtkirjalik volikiri ja koopia volitanud isiku isikuttõendavast dokumendist; samuti isikuttõendav dokument;
  • kolmandal isikul taotluse positiivse vastuse korral – isikuttõendav dokument.

Tööga tutvumise kord

  • Korraga võib Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga tutvuda üks avalduse esitanud isik.
  • Eksamitööga saab tutvuda Innoves eraldi ruumis meie töötaja juuresolekul.
  • Eesti Vabariigi põhiseaduse ja kodakondsuse seaduse tundmise eksamitööga tutvuja ei tohi teha eksamitööle märkusi, parandusi, täiendusi ega allakriipsutusi. Eksamitööga ei tohi ruumist lahkuda.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.