Mobile menu

Eksamid ja testid

Kodakondsuseksamile registreerumine

Eksamitele saab registreeruda aastaringselt. Kodakondsuseksamile registreerumine lõpeb 15 päeva enne eksami toimumise kuupäeva.

Eksamile saab registreeruda riigiportaalis SIIN või esitades eksamile registreerimise avalduse otse meile.

Täidetud avalduse koos koopiaga passist või ID-kaardist võib saata posti teel Haridus- ja Noorteameti aadressile Lõõtsa 4, Tallinn, 11415, või tuua ise ära meie infolauda.

Lisainfot, paberkandjal avalduse vormi, abi avalduse täitmisel jms saab ka kodakondsuseksami piirkondlikest infopunktidest.

Riigiportaali www.eesti.ee päringutekeskonnast andmete vaatamisel pole oluline, kas avaldus esitati läbi portaali või toodi või saadeti paberkandjal Innovesse. Andmed ilmuvad riigiportaali igal juhul.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.