Mobile menu

Eksamid ja testid

Lõpudokumentidest koolidele

Siit leiad juhised õppeasutele lõpudokumentide plankide ja medalite tellimiseks ja mahakandmiseks.

Lõpudokumentide elektrooniline keskkond

Lõpudokumentide plankide ja medalite tellimine Innovest toimub ainult eksamite infosüsteemi ehk EISi plankide haldamise mooduli kaudu. Moodul on mõeldud kasutamiseks Innovele ja Eesti õppeasutustele – üldhariduskoolidele, kutsekoolidele ning kõrgkoolidele. Süsteem võimaldab plankide tellimist, arvelevõtmist, väljastamist, mahakandmist ja aruandlust.

Esialgu on juurdepääs ainult õppeasutuse juhil, kes saab anda kasutusõigused edasi oma asutuses lõpudokumentidega tegelevale isikule. Juhised EISis administraatori määramiseks asuvad siin.

Juhised lõpudokumentide elektroonilise keskkonna kasutamiseks:

Plankide ja medalite tellimine

Lõpudokumentide plangid tellitakse järgnevaks õppeaastaks ette, tellimus tuleb esitada hiljemalt 1. novembriks. Plankide tellimusi saab esitada ainult EISi kaudu.

Tellimisel tuleb elektroonilises keskkonnas täita ära järgmised väljad:

  • tellitavate plankide kogused liikide kaupa;
  • medalite kogused üldhariduskoolidel;
  • tellimuse täitmise tähtaeg.

Et kiirendada ja lihtsustada plankide väljastamist ja sellega seotud asjaajamist, palume teavitada meid plankide väljavõtmise kuupäevast vähemalt kolm päeva varem.

Rikutud plankide mahakandmine ja aruandlus

EISi plankide haldamise moodulis on võimalik pärast andmete sisestamist vormistada plankide mahakandmise akt, mis tuleb esitada Haridus- ja Noorteametile (aadressile Lõõtsa 4, Tallinn 11415) koos rikutud/kehtetute plankidega. Kõik eelmise perioodi hävitamisele kuuluvad plangid tuleb tagastada hiljemalt 1. novembriks.

Aruannet kasutatud plankide kohta eraldi esitama ei pea. Kui kõik andmed on süsteemi kantud ja nende õigsus üle kontrollitud, tuleb lihtsalt kinnitada aruande periood.

Lõpudokumentide väljaandmist reguleeriv seadusandlus

Lisainfo

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.