Mobile menu

Põhikooli lõpueksamid

Põhikooli lõpudokumendid 2019/2020

Seoses  COVID-19 pandeemiaga ning sellest tuleneva eriolukorraga korraldame tänavu põhikooli lõpudokumentide plankide saatmise teisiti – saadame need koolile lähimasse Omniva pakiautomaati.

Paki kättesaamiseks palume täita hiljemalt 20. aprilliks ära järgnev vorm:

* Vormil täidetud isikuandmeid töötleme ainult lõpudokumentide plankide kättetoimetamise eesmärgil. Pärast eesmärgi täitmises veendumist andmeid Innove poolt ei säilitata. Andmed edastame Omnivale, kes töötleb andmeid paki kohaletoimetamise eesmärgil vastavalt nende teenusetingimustele ja kohalduvatele õigusaktidele. Üldisi põhimõtteid isikuandmete töötlemise kohta Innoves saate lugeda siit

Kui teile ei sobi mingil põhjusel lähimasse Omniva pakiautomaati saatmine, siis palun pange see koos põhjendusega kirja vormi märkuste lahtrisse. Võtame teiega ühendust, et leida ühiselt parim variant paki kohaletoimetamiseks.

Lisaküsimused:

Maarja-Liisa Kütt
Tel 735 0525
E-post: Maarja-Liisa.Kytt@innove.ee

Kristi Madismäe
Tel 735 0510
E-post: Kristi.Madismae@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.