Mobile menu

Eksamid ja testid

Goethe-Zertifikat B1- ja B2-tasemel

Goethe Instituudi saksa keel võõrkeelena ja saksa keel teise keelena eksameid viiakse läbi ja hinnatakse selleks volitatud eksamikeskustes ühtsetel tingimustel üle maailma. Eestis korraldab Goethe-Zertifikat B1- ja B2-taseme eksameid Innove. Eksami edukalt sooritanud saavad eluaegse rahvusvahelise saksa keele vastava taseme oskuse tunnistuse.

Eksamid on mõeldud iseseisva keelekasutaja suhtlusläve tasemel täiskasvanud õppijatele, kes on õppinud saksa keelt võõrkeelena. Üldjuhul on eksaminandide minimaalne vanus 16 aastat.

Kas eksamiga saab asendada inglise keele riigieksami?

Eksam Goethe-Zertifikat B1 vastab Euroopa keeleõppe raamdokumendi kuuest tasemest kolmandale. Eksam Goethe-Zertifikat B2 eeldab keele valdamist edasijõudnu tasemel ja vastab Euroopa keeleõppe raamdokumendi kuuest tasemest neljandale.

Eksamimaterjalid (põhjalikum ülevaade B1- ja B2- taseme eksamitest, läbiviimisjuhendid, Goethe instituudi eksamikord, varasemate eksamiaastate analüüsid) leiad SIIT.

Kas on Goethe instituudi kodukat vms, kuhu viidata, kus ka rohkem infot?

Eksamitele registreerumine

Eksamile registreerumiseks tuleb Eksamite Infosüsteemis (EIS) hiljemalt jooksva õppeaasta 20. jaanuariks täita vastav vorm. Juhendid, kuidas kasutada EISi, asuvad SIIN.

Eksamite ajad

yyyyyyyyyyyyy

 

Goethe-Zertifikat B1 ja B2 eksameid koordineerib testide keskuse peaspetsialist Aile Arro: aile.arro@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.