Mobile menu

Eksamid ja testid

Eksamite ja testide seminarid õpetajatele

Eksamite seminarid käsitlevad tasemetööde, põhikooli lõpueksamite, riigieksamite ja riigieksamitega võrdsustatud rahvusvaheliselt tunnustatud eksamite nõudeid, ülesehitust, hindamiskriteeriume ning suulise ja kirjaliku osa hindamist.

Seminaridele registreerumine avatakse hiljemalt 20 päeva enne seminari toimumist. Seminari täpsema teema, toimumisaja ja sihtrühma kirjelduse leiad seminarile registreerimise vormi juurest. Osalemine on õpetajatele tasuta, sõidukulud katab lähetaja.

Praegu on ees ootamas järgmised seminarid:

Inglise keel

  • 2019. aasta kevadel on plaanis korraldada riigieksami lisaseminar Tallinnas. Täpsem info veebruaris.
  • 2019. aasta kevadel on plaanis korraldada põhikooli lõpueksami lisaseminar Tallinnas. Täpsem info veebruaris.

Eesti keel teise keelena

  • Põhikooli ja gümnaasiumi eksami suulise osa hindajate seminar Tallinnas 6.03.2019. Registreeri
  • Põhikooli ja gümnaasiumi eksami suulise osa hindajate seminar Tallinnas 20.03.2019. Registreeri

Prantsuse keel

  • Rahvusvaheliste prantsuse keele DELF scolaire eksamite hindajate koolitus Tallinnas 25.–26. jaanuaril (I osa) ja 1.–2. veebruaril (II osa). Registreeri
  • Rahvusvaheliste prantsuse keele DELF scolaire eksamite hindajate koolitus Tallinnas 2. veebruaril – jätkukoolitus neile, kelle hindamisluba 2019.aastal aegub. Registreeri

Vene keele (võõrkeelena)

  • Põhikooli lõpueksamit tutvustav infopäev Tallinnas 15.02 Registreeri

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.