Mobile menu

Eksamid ja testid

Eksamitulemuste teatamine

Riigieksamite tulemused tehakse eksaminandile teatavaks internetis riigiportaali www.eesti.ee ja eksamite infosüsteemi EIS vahendusel. Võimalik on tellida ka tulemuste kiirteavitus e-kirja või SMS-i teel. 

Portaalides muudetakse andmed eksamitulemuste kohta kättesaadavaks ainete kaupa, järk-järgult – vastavalt sellele, kuidas tööd hinnatud saavad. Jooksvalt teavitame eksamitulemuste lisamisest ka Harno Facebookis.

Riigieksamitulemused on teada hiljemalt juunis 2021. a (täpsustub) ja õpilastele väljastatakse elektroonilised riigieksamitunnistused. Sellest alates saab elektroonilise riigieksamitunnistuse ka riigiportaalist alla laadida. Paberil tunnistusi ei väljastata enam alates 2009. aastast.

Riigiportaali päringukeskkonda saab siseneda kasutades ID-kaardi, Mobiil-ID või internetipanga kaudu autentimist. Riigiportaalis näeb eksaminand ka oma varasemate aastate riigieksamite tulemusi. Tulemuste vaatamiseks tuleb liikuda menüüs “E-teenused” -> “Kodanikule” -> “Haridus ja teadus” -> “Riigieksami andmed ja e-tunnistus”.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.