Mobile menu

Eksamid ja testid

Lisaeksamid

Kui eksaminand ei saa mõjuval põhjusel korralisel riigieksamil osaleda, saab ta taotleda lisaeksamil osalemist. 

Kui tead juba enne eksami toimumist, et ei saa mõjuval põhjusel korralisel eksamil osaleda, võiks lisaeksamil osalemise taotluse esitada võimalikult vara. Hea oleks, kui juba eksamile registreerudes. Selline olukord võib tekkida näiteks usulisel põhjusel või samal ajal rahvusvahelisel võistlusel või olümpiaadil osalemise tõttu.

Kui oled registreerunud korralisele eksamile, kuid jätad mõjuval põhjusel (nt haigestumise tõttu) ilmumata, või tekib eksam sooritamise ajal terviseprobleem, mille tõttu pole võimalik tööga jätkata, tuleb esitada Innovele taotlus lisaeksamil osalemiseks kolme tööpäeva jooksul pärast riigieksami toimumist.

Lisaeksamil osalemise taotluse saab alla laadida SIIT. Taotlus tuleb saata Innovele koos tõenditega mõjuvate põhjuste kohta kas postiga aadressile Lõõtsa 4, Tallinn, 11415 või digitaalselt allkirjastatult e-posti aadressile innove@innove.ee. Lisaks saab taotlusvormi täita ja esitada meie juures kohapeal, tööpäeviti kell 8.30-17.00.

Puududes ka lisaeksamilt, on järgmine võimalus riigieksami sooritamiseks on järgneval õppeaastal.

Lisaeksam ei ole mõeldud õpilasele, kes saavutas põhieksamil alla ühe protsendi maksimaalsest tulemusest. Sellisel puhul saab eksami uuesti sooritada järgmisel õppeaastal.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.