Mobile menu

Riigieksamid

Matemaatika

Siit leiad viimase viie aasta matemaatika riigieksami materjalid. Varasemate aastate eksamimaterjalid enam veebis kättesaadavad pole. Palume kasutada õpilaste ettevalmistamisel ajakohaseid materjale.

2018:

2017:

2016:

2015:

2014:

NB! Innove kodulehel olevad eksamiülesanded on kaitstud autoriõigusega. Nende ärilistel eesmärkidel kasutamine, levitamine, reprodutseerimine ja eksponeerimine on lubatud vaid Innove kirjalikul nõusolekul. Taotluse vorm eksamimaterjalide kasutamiseks isikutele, kes soovivad materjale levitada või kasutada küsides selle eest kolmandatelt isikutelt tasu: pdfdoc. Kui eksamiülesandeid soovivad kasutada õpilased ja õpetajad eksamiteks valmistumiseks (tunnis, iseseisvalt, konsultatsioonides jms), pole taotlust vaja esitada.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.