Mobile menu

Eksamid ja testid

Eksamitööga tutvumine

Riigieksamitööga saavad tutvuda selle kirjutanud eksaminand ning teised isikud ja asutused (näiteks vastava õppeaine õpetaja) põhjendatud taotluse alusel.

Innove säilitab kõiki eksamitöid kolm aastat. Seejärel koostatakse 300 tööst valim, mis säilitatakse alaliselt. Vaid eesti keele riigieksamitöid säilitame täies mahus alatiselt. Seega kolme aasta jooksul saab tutvuda kõikide eksaminandide tööga, pärast kolme aasta möödumist saab tutvuda vaid valimisse kuuluvate eksamitööde ja eesti keele eksamitöödega. Kas töö kuulub valimisse, saad teada siis, kui esitad meile taotluse tööga tutvumiseks ning arhivaar kontrollib valimi üle.

Riigieksamitööga saab pärast tulemuse teada saamist tutvuda kas:

  • Innove kontoris aadressil Lõõtsa 4, Tallinn;
  • või taotledes eksamitööst koopia tegemist, mis saadetakse elektroonilisena eksaminandi poolt toodud e-posti aadressile.

Töödega tutvumiseks apellatsiooniperioodi välisel ajal tuleb täita avaldus:

Sobiv avaldus tuleb allkirjastada ja saata või tuua ise SA Innove postiaadressile Lõõtsa 4, Tallinn, või digiallkirjastada ja saata e-posti aadressile innove@innove.ee.

Kui oleme avalduse kätte saanud ja soovite tööga tutvuma tulla meie majja, siis võtame taotlejaga ise ühendust ja pakume välja aja tööga tutvumiseks. Tutvuma tulles tuleb kaasa võtta enda isikut tõendav dokument, ning kolmanda isiku tööga tutvumise korral ka lihtkirjalik volikiri ja koopia volitaja isikut tõendavast dokumendist.

Kui eksaminand soovib oma riigieksamitööst elektroonilist koopiat, tuleb teha eksamitööga tutvumise avaldusele vastav märge. Eksamitöö koopia saadetakse taotlejale krüpteeritult e-posti teel.

Eksamitöödega saab tutvuda ka apellatsiooniperioodi ajal. Lisame juhised selleks enne apellatsiooniperioodi.

NB! Aastast 2017 ei ole riigieksamitöödele märgitud hindajate kommentaare, punkte. Saadud punktidega on tööosade kaupa võimalik tutvuda eksamite infosüsteemis ehk EISis.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.