Mobile menu

Eksamid ja testid

Eksamitööga tutvumine

Riigieksamitööga saavad tutvuda selle kirjutanud eksaminand ning teised isikud ja asutused (näiteks vastava õppeaine õpetaja) põhjendatud taotluse alusel kolme aasta jooksul pärast eksami toimumist. Valimisse kuuluvate riigieksamitööde ja kirjanditega saab tutvuda alaliselt.

Riigieksamitöödega saab tutvuda ainult meie kontoris aadressil Lõõtsa 4, Tallinn. Töid välja ei anta!

Töödega tutvumiseks apellatsiooniperioodi välisel ajal tuleb täita avaldus:

Sobiv avaldus tuleb allkirjastada ja saata või tuua ise SA Innove postiaadressile Lõõtsa 4, Tallinn, või digiallkirjastada ja saata e-posti aadressile innove@innove.ee.

Kui oleme avalduse kätte saanud, siis võtame taotlejaga ise ühendust ja pakume välja aja tööga tutvumiseks.

Tutvuma tulles tuleb kaasa võtta enda isikut tõendav dokument, ning kolmanda isiku tööga tutvumise korral ka lihtkirjalik volikiri ja koopia volitaja isikut tõendavast dokumendist.

Soovi korral on võimalik taotleda eesti keele riigieksamitööst elektroonilist koopiat, mis saadetakse taotlejale krüpteeritult e-posti teel. Selleks tuleb teha vastav märge riigieksamitööga tutvumise avaldusel.

NB! Aastast 2017 ei ole riigieksamitöödele märgitud hindajate kommentaare, punkte. Saadud punktidega on tööosade kaupa võimalik tutvuda eksamite infosüsteemis ehk EISis.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.