Mobile menu

Eksamid ja testid

Välisriigis haridust omandavale õpilasele riigieksamitest

Nendel inimestel, kes omandavad Eesti keskhariduse tasemele vastavat haridust välisriigis, on võimalik sooritada ka eesti keele riigieksam välisriigis, või teha seda Eestis eksamigraafiku välisel ajal.

Selleks tuleb esitada taotlus hiljemalt jooksva õppeaasta 20. jaanuariks. Eksam võib toimuda riigis, kus õpilane õpib, või ka Eestis, õpilase ja Innove poolt kokkulepitud kohas. Teavitame taotluse esitajat eksami toimumise ajast, kohast ja eksamikorraldusest hiljemalt eksami toimumise aasta 10. aprilliks.

Õpilastele, kes omandavad välisriigis Eesti keskhariduse tasemele vastavat haridust seoses diplomaadist või haldusteenistujast vanemate töötamisega välisriigis või kes samaaegselt Eesti gümnaasiumis õppimisega omandavad haridust välisriigis ning ei saa sellest tulenevalt osaleda riigieksamitel haridus- ja teaduministri määrusega kehtestatud aegadel, võimaldatakse ka teiste riigieksamite sooritamist teistel aegadel või kohtades. Ka selleks tuleb esitada Innovele taotlus hiljemalt jooksva õppeaasta 20. jaanuariks. Eksamid võivad toimuda riigis, kus õpilane õpib, või Eestis, õpilase ja Innove poolt kokkulepitud ajal. Teavitame taotluse esitajat eksami toimumise ajast, kohast ja eksamikorraldusest hiljemalt eksami toimumise aasta 10. aprilliks.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.