Mobile menu

Eksamid ja testid

Tasemetööde materjalid

Siit leiad viimase viie aasta tasemetööde materjalid. Rasvases kirjas on toodud valdkonnad, milles toimub tasemetöö ka käesoleval kooliaastal. 

Miks on materjalide juures 6. klassi tasemetööde läbiviimisjuhendid, kuid puuduvad tööd ise?

Alates 2016. aastast on kõik teise kooliastme (ehk 6. klassis sooritatavad) tasemetööd elektroonilised. See tähendab, et töid viiakse läbi arvutil Eksamite Infosüsteemis. Neid töid saab näha siis, kui õpetaja need õpilastele lahendamiseks suunab. Täpsemad juhised õpetajale varasemate tasemetööde õpilastele suunamiseks leiad SIIT.

Elektrooniliste testide tegemist ja EISi keskkonna kasutamist saavad harjutada kõik inimesed, kes EISi sisse logivad – ka lapsed ja lapsevanemad kodus. Selleks oleme loonud matemaatika harjutustestid:

Harjutustestid ei ole mõeldud õpilase taseme mõõtmiseks ega hinde saamiseks, vaid ainult EISi keskkonnaga harjumiseks! Harjutusteste saab lahendada korduvalt, lahendaja tulemused kirjutatakse üle ja eelmiste soorituste vastuseid ei salvestata.

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.