Mobile menu

Eksamid ja testid

Tasemetööde materjalid

Alates 2016. aastast on kõik teise kooliastme (ehk 6. klassis sooritatavad) tasemetööd elektroonilised. See tähendab, et töid viiakse läbi arvutil Eksamite Infosüsteemis. Neid töid saab näha siis, kui õpetaja need õpilastele lahendamiseks suunab. Täpsemad juhised õpetajale varasemate tasemetööde õpilastele suunamiseks leiad SIIT.

2019. aasta kevade elektrooniliste testide läbiviimisjuhend
Läbiviimisjuhendi leiad SIIT

Kas kool kuulub valimisse?
Vaata SIIT, millised koolid kuuluvad 2019. aasta kevade tasemetööde sooritamise valimisse.(faili värskendatud 24.04.2019 kell 16.30)

Elektrooniliste testide tegemist ja EISi keskkonna kasutamist saavad harjutada kõik inimesed, kes EISi sisse logivad – ka lapsed ja lapsevanemad kodus. Selleks oleme loonud matemaatika harjutustestid:

Harjutustestid ei ole mõeldud õpilase taseme mõõtmiseks ega hinde saamiseks, vaid ainult EISi keskkonnaga harjumiseks! Harjutusteste saab lahendada korduvalt, lahendaja tulemused kirjutatakse üle ja eelmiste soorituste vastuseid ei salvestata.

 

Siit leiad viimase viie aasta tasemetööde materjalid.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.