Mobile menu

Eksamid ja testid

Põhikoolilõpetajale

Hea põhikoolilõpetaja!

 

Oled oma haridusteel jõudmas olulisse etappi – lõpetad peagi põhikooli ja plaanid edasisi õpinguid. Üheksa aasta jooksul oled omandanud hulga teadmisi ja oskusi.

Sel õppeaastal on Sinu õppekorraldust mitmel korral muudetud, kuid õppetöö on kõigest hoolimata kogu aeg jätkunud. Õpetajad pingutavad iga päev, et õppimine oleks tulemuslik.

Mõned teist on siiski väljendanud kõhklusi, et kas kõik vajalik on selgeks saanud ja et kas ettevalmistus edasiõppimiseks on piisav. Kui Sa oled järjepidevalt ja sihikindlalt üheksa aastat õppinud, on Sul päris kindlasti kõik vajalik selge. Kui Sa selles aga kahtled, siis jaga muret oma õpetajaga, kes saab aidata tegelikus olukorras selgusele jõuda ning vajadusel Sulle tuge leida.

Üheks võimaluseks, et üle korrata põhikooli matemaatikas oluline, on osaleda Tallinna Tehnikaülikooli pakutaval tasuta kursusel. Kursus toimub e-õppena, on mõeldud kõigile tänavustele lõpetajatele, aga selle läbimine on vabatahtlik.

Kõigepealt Sulle mõned soovitused:

  • Vaata eelmiste aastate eksamimaterjale ja proovi ülesandeid lahendada.
  • Aruta oma õpetaja ja vanematega, kas vajad lisatuge.
  • Tutvu ülikooli pakutava kursuse sisu ja ülesehitusega, hinda koos täiskasvanutega, kas see on Sulle sobiv.
  • Kui leiad, et osalemine on vajalik, registreeru kursusele.
  • Kui oled registreerunud, osale ja võta kursusest parim!
  • Kursuse läbimine on kindlasti abiks eksami sooritamisel, kuid ainult selle peale loota ei saa.

Kogu olulise info kursuse ja registreerumise kohta leiad SIIT. Registreerimine avatakse suure huvi tõttu 17. märtsil. Kursus algab 22. märtsil.

Moodle’isse kasutajakonto loomise küsimustes pöördu vajadusel moodle@harno.ee.

 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.