Mobile menu

Eksamid ja testid

Välisvaatlejate koolitused 2020 kogenud vaatlejale

Saabumas on kevad  ja eksamite periood algamas! Innove ootab soovijaid osalema riigieksamite välisvaatlejana Tallinna ja Harjumaa piirkonnas.

Riigieksamid toimuvad järgmistel kuupäevadel:

  • 20.04.2020
  • 21.–23.04.2020
  • 04.05.2020
  • 22.05.2020
  • 27.–29.05.2020

Eelnevalt palume tutvuda riigieksami läbiviimisjuhendiga SIIN.

Välisvaatlejana  töötamise esimeseks eelduseks on koolitusel osalemine. Koolitused toimuvad SA Innoves (Tallinn, Lõõtsa 4, ruum Hiiumaa):    

Koolitusele saab registreerida kuupäeval klikkides ning kuni kohtade täitumiseni. NB! Kui soovitud kuupäeva koolituse kohtade arv on täis, siis palun leia kindlasti teine sobiv kuupäev. Koolitus kestab ligikaudu 1 tund

Vaatlemistasu ühe eksami eest on 30 kuni 51 eurot, sõltuvalt eksami kestusest.

Lisainfo e-posti aadressil vaatleja@innove.ee.

Auto saab parkida Lõõtsa 4 maja vastas asuvasse suurde Põhja parklasse või kui vabu kohti pole, siis mööda Lõõtsa tänavat edasi asuvasse Lõuna parklasse. Mõlemad parklad asuvad tsoonis EP90, kus on parkimiskellaga parkimine 2 h tasuta. Kui on vaja Innoves kauem viibida, siis tuleb teatada oma autonumber koosoleku korraldajale või Innove klienditeeninduse infotöötajale. 

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.