Mobile menu

Events

Eesti keele A2-taseme eksam

Tallinn, Jõhvi, Narva, Tartu

​Eksam koosneb kirjalikust ja suulisest osast. Eksam algab kirjutamisosaga. Järgnevad kuulamis- ning lugemisosa. Eesti keele A2-taseme eksami kirjalik osa kestab 1 tund ning 50 min (kirjutamine 30 min, kuulamine 30 min, lugemine 50 min).

Eksami suuline osa algab 15-20 minutit pärast kirjaliku osa lõppu. Eksami suulise osa läbivad eksaminandid nimekirja järgi. Kõikide eksaminandide suuline vastus salvestatakse ja seda hinnatakse hiljem salvestise järgi. Eksam on sooritatud, kui eksaminand on kogunud vähemalt 60% võimalikust punktisummast, ühegi osaoskuse tulemus ei tohi olla 0 punkti.

Eksami toimumiskohad:

•           Tallinnas – Pae Gümnaasiumis aadressil Pae 5;

•           Tartus – Tartu eksamipunktis aadressil Jakobi 2;

•           Jõhvis – Jõhvi Põhikoolis aadressil Hariduse 5;

•           Narvas – Eesti Gümnaasiumis aadressil Kraavi 1;

Lisainfo  https://www.innove.ee/eksamid-ja-testid/eesti-keele-tasemeeksamid/

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.