Mobile menu

Events

Karjääriõppe õppevara arendusseminar

Rakvere AQVA Spa, Parkali 4

SA Kutsekoda ja SA Innove õppekavade arenduskeskus korraldavad 5. – 6. detsembril Rakveres (Rakvere AQVA Spa, Parkali 4) üldhariduskoolide karjääriõppe õppevara arendusseminari. Seminaril tutvustatakse Europassi võimalusi, kvalifikatsioonisüsteemi, riikliku õppekava arendusi ning karjääriõppe õppevara seisu üldhariduses. Praktilistes grupitöödes analüüsitakse Europassi projekti õppevara, kohandades seda üldhariduskooli karjääriõppele. Täpsem päevakava saadetakse registreerunutele novembri teisel poolel.

Ootame üritusele osalema karjääriõpetajaid, karjäärikoordinaatoreid, karjäärispetsialiste jt. professionaale, kes on seotud üldhariduskoolide karjäärõppega.

Registreerimislink siin:  https://koolitus.edu.ee/training/3340/register  . Registreerimine kestab kuni 25. novembrini.

 

Info: Kersti Kivirüüt kersti.kiviryyt@innove.ee

Company contact info

Tähelepanu! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Attention! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.

Внимание! Teie veebilehtiseja ei vasta kodulehe külastamiseks vajalikele nõuetele. Palun vahetage veebilehitsejat või seadet, millega te veebilehte sirvite.